Популізм “Свободи” на Тернопільщині вже зашкалює

26 вересня у Шумську відбулася сесія районної ради. Під час пленарного засідання голова районного осередку ВО “Свобода” Василь Габор виступив з пропозицією внести до порядку денного питання про підтримку Звернення координаційної ради до Президента України з вимогою навести конституційний лад на території Тернопільської області. В документі зазначаються шляхи виходу з кризової ситуації навколо Тернопільської обласної ради V скликання.

Проте, незважаючи на підтримку усіх опозиційних сил в райраді, рішення не набрало необхідної кількості голосів.

“На жаль, нам не вистачило голосів, аби підтримати звернення. Не голосували працівники б’юджетної галузі – “регіонали” та працівники апарату райдержадміністрації, які також є членами Партії регіонів. Дана ситуація свідчить: ті, кому необхідні б’юджетні кошти в першу чергу, перешкоджають відновленню роботи обласної ради. Такі дії розцінюємо, як цілеспрямоване та свідоме нехтування інтересами громади області”, – заявив Василь Габор, – повідомляє прес-служба Тернопільської обласної організації ВО “Свобода”.

Нагадаємо, що через неявку депутатів від ВО «Свободи» на сесію обласної ради Тернопільщина досі без бюджету. Тому пропозиція районного «свободівця» є дивною. Чому б нею не поділитись зі «свободівцями» із обласної ради та втілити її у реальність?

-1 thoughts on “Популізм “Свободи” на Тернопільщині вже зашкалює

 • 17:29 | 29.09.2013 о 17:29
  Permalink

  Журналісти слабі на голову? Як сободівці можуть проводити сесію, якщо їх щось 20 депутатів не пускає обласна територіальна виборча комісія контрольована Хоптяном???

  • 02:07 | 30.09.2013 о 02:07
   Permalink

   Володимире, не морочіть вже голову тими байками. Не пускають. а де ж Ви були того року,як Ваш шеф був головою облради??? Чого ж не бойкотували?? не боїтесь Бога?

 • 19:48 | 1.10.2013 о 19:48
  Permalink

  Цікеве постає питання, чому самі свободівці не явились на сесію, розтеребанили бюджет, а тепер котять бочку на інших.

Коментарі вимкнені.