Тернополян завтра знову чекатимуть фальсифікації або Коли у міської ради з’явиться совість

Завтра, 30 вересня,  мешканці вулиці П.Орлика попробують добитись правосуддя.

Як повідомляють представники вулиці, о 16 годині відбудеться чергове засідання суду, на якому їм знову спробують брехати чиновники із міської ради.

«Прийдіть і не допустіть закриття нашої судової справи проти зловживань посадовців, які вважають, що можуть собі дозволити все у нашому місті!!!», – просять активісти.

Адреса: вул. Котляревського, 34, Тернопільський міськрайонний суд. суддя О. Дуда.

На попередньому засіданні , яке відбулось 24 вересні, начальник Управління архітектури В. Бесага підтвердив, що план зонування, який повинен бути підставою для видачі будь-яких будівельних дозволів, тільки зараз готується. Суду були надані протоколи обговорень генплану, в яких забудова на вулиці орлика навіть не згадується. інститут Діпромісто письмово відповів суду, що ГЕНПЛАН НЕ ПЕРЕДБАЧАЄ ПОЗНАЧЕНЬ КОНКРЕТНИХ БУДІВЕЛЬ.

“Виникає питання: тож звідки тоді ідея Д. Чепіля про заплановане ще у 2010 році будівництво на вулиці Орлика? А звідки тоді взялися його копії з генплану з позначеним багатоповерховим будиночком на Орлика?  ЗНОВУ ФАЛЬСИФІКАЦІЇ?”, – питають стурбовані мешканці вулиці П.Орлика.

Нагадаємо, що вже більше півроку Тернопіль «гудить» про церкву св. Володимира і Ольги, що на “Дружбі” (вул.Пилипа Орлика), на території якої спочатку масово почали вирубувати дерева, а згодом, вирішили ще й дев’ятиповерхівку будувати. До кого тільки не звертались мешканці прилеглих вулиць. І навіть розпочали збір грошей на добудову церкви, тільки б скасували скандальне будівництво. І писали лист до мера Сергія Надала, як байстрюки до батька, і  до блаженнішого Святослава Шевчука.

За цей час відбулись і протести під міською радою,  і декілька судів.

За час багатомісячної переписки з місцевою владою мешканці вулиці отримали багато дуже цікавих документів, більшість з яких суперечить один одному.

Коментарі вимкнені.