Володимир Стаюра втрачає контроль над “свободівцями”

Прихований внутрішній конфлікт у партії, яка має більшість в обласній та міській радах, переходить у публічну площину. Поділ на неофіційні групи впливу Кайди, Надала та Стаюри стає все очевиднішим.

Незважаючи на жорстку партійну дисципліну, депутати починають голосувати врізнобій та не соромляться привселюдно з’ясовувати стосунки.

Наприклад, під час останнього засідання сесії Тернопільської обласної ради, яка відбулася 17 червня, керівництво фракції “Свободи” кілька разів брало перерву, щоб добитися синхронного голосування за господарські питання. Зокрема, ті що стосувалися зміни керівництва аптекоуправління та пов’язані з цим рішення. Однак частина “свободівців” навідріз відмовилася голосувати за рішення, в прийнятті яких переконував голова облорганізації Володимир Стаюра, який вважалося, контролює обласну фракцію. Тут, вочевидь, йдеться про внутрішні протиріччя всередині фракції. Цілком можливо, що частина свободівців незадоволені розподілом владних портфелів у вертикалі Сиротюка, яким займається Стаюра. Цікаво, що подібне незадоволення панує і серед міських свободівців, частина яких вважає себе обділеними командою Надала. В обох фракціях зріє внутрішній дискомфорт. Раніше подібні інтрижки гасилися у зародку. Однак зараз, коли рейтинг “Свободи” різко упав, а термін каденцій підходить до кінця, починаються внутрішні бродіння. Деякі з діючих депутатів не роблять таємниці, що будуть шукати щастя в інших більш успішних проектах.

За Збручем

-1 thoughts on “Володимир Стаюра втрачає контроль над “свободівцями”

  • 12:05 | 20.06.2014 о 12:05
    Permalink

    Надал єдиний, хто має авторитет і тримає всіх свободівців вкупі. і депутатів і міську організацію

Коментарі вимкнені.