«День тиші» на Тернопільщині пройшов не зовсім тихо

Останнього дня перед виборами, 24 травня, спостерігачі від ОПОРИ зробили об’їзд по області, аби перевірити, чи познімали агітаційні матеріали від усіх кандидатів.

Нагадаємо, що у статті 64 частині 17 Закону України про президентські вибори йде мова про те, що «передвиборні агітаційні матеріали знімаються з 24 години останньої п’ятниці, що передує дню виборів».

Так от, згідно із цим є порушення, які поміченні на Тернопільщині. У районах Тернопільської області ( Теребовлянському, Чортківському, Заліщицькому та інших, оскільки спостерігачі кажуть про те, що спостерігали подібне чи не у більшості районних центрів) висять ще досі агітаційні матеріали за таких кандидатів на пост Президента України, як Петро Порошенко та Олег Тягнибок. Плакати із агітацією цих двох кандидатів можна побачити на зупинках, стовпах, а також на знаках дорожнього руху.

Окрім того, залишилися білборди із прихованою агітацією (оскільки не вказані імена кандидатів) від Юлії Тимошенко і Петра Порошенка.

Прес-секретар Громадської мережі ОПОРА у Тернопільській області Мар’яна Феник

-1 thoughts on “«День тиші» на Тернопільщині пройшов не зовсім тихо

 • 00:05 | 25.05.2014 о 00:05
  Permalink

  І якого милого на моє ім’я сьогодні, в день, коли заборонена будь-яка агітація, прийшов лист від Юлії Тимошенко агітаційного змісту. Звідки Тимошенко (Деревляний чи хтось інший) знають мої персональні дані? Очевидно хтось передав списки виборців в штаб Тимошенко. Хто буде нести за це відповідальність?

 • 01:49 | 25.05.2014 о 01:49
  Permalink

  і як ми збираємося жити по-новому, якщо 24 травня, КОЛИ ЗАБОРОНЕНА АГІТАЦІЯ о 17:20, мені прийшло смс, такого змісту: Жити по – новому. Голосуйте за Петра Порошенка! І у мене запитання: по перше, для чого ці смс, якщо рейтинг “зашкалює”, по друге, чому порушується закон, і яке це тоді жити по-новому, чи той лозунг Порошенко придумав для себе, бо він, якщо стане Президентом, то дійсно буде жити по-новому, і третє, чого на мій приватний номер телефону ( Порошенку я свого номера не давав) приходять ці смс незрозуміло від кого???

 • 13:33 | 25.05.2014 о 13:33
  Permalink

  Нічого дивного, по 5 каналу Порошенко дав інтерв”ю,як вже презедент.Піар проплачений спрацював на нашу область досить результативно.Адже такі соціологи, вашим і нашим,як Магда,Фесенко,Яніна Соколовська так гарно по ІСТV “підлабузували” Порошеко.НЕ ВІРЮ по принцип:Злодій крав-буде красти,Богатий-ніколи не зрозуміє бідного….

Коментарі вимкнені.