У Тернополі пройде надзвичайно видовищний та жорсткий чемпіонат

6 квітня 2013 року в спорткомплексі «Текстильник» відбудеться Відкритий чемпіонат Тернополя з Кіокушинкан карате-до Ренмей. Вік учасників від 6 до 17 років. У змаганні візьмуть участь команди м. Тернопіль, збірна команда смт. Гусятин, а також команда м. Івано-Франківськ.

 За результатами відкритого Чемпіонату Тернополя буде сформована збірна команда міста та області для участі в Чемпіонаті України, який пройде 13-14 квітня 2013 року в м. Нововолинськ.

Початок Відкритого чемпіонату Тернополя з Кіокушинкан карате-до Ренмей о 10:00 за адресою м. Тернопіль, вул. Текстильна, 18.

Довідка

Кіокушинкан – найсильніший стиль карате у світі. Вважається одним із найважчих і жорстких різновидів карате. Стиль був створений Масутацу Оямою у 1950-х роках на противагу безконтактним школам. Карате кіокушин – надзвичайно видовищний вид спорту. Спортивні поєдинки (куміте) проводяться в повний контакт.

Тернопільська школа Кіокушинкан карате ­- одна з провідних в Україні. Її вихованці неодноразово ставали Чемпіонами України та призерами міжнародних змагань. З останніх досягнень наших спортсменів – перемога Юлії Мельничук на чемпіонаті Європи в Угорщині (2010), срібло на І першості світу  з кіокушинкан карате (Москва, 2011), а також бронза Віталія Ляховського на ІІ першості світу (Москва,  грудень 2012 р.). Виховує тернопільських чемпіонів тренер вищої категорії,  майстер спорту України Тетяна Чубата.

Коментарі вимкнені.