Скандальний депутат Ляшко у парламенті влаштував цирк: їв землю (фото)

Фото з Facebook Олега Ляшка

Фотофакти процесу землепоїдання Олег Валерійович виклав на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

“Вклоняюсь святій українській землі, цілую її, їм… Сьогодні злочинна Верховна Рада проголосувала за продаж землі, відхиливши мій альтернативний законопроект, в якому я пропонував не продавати землю, а використовувати сільськогосподарські угіддя на арендній основі”, – написав Ляшко у Фейсбуку.

“Як Аллах дав Еміратам нафту, так Україні Бог дав землю. Це наш найбільший скарб, який ніхто не має права продавати! Нафта сьогодні є, а завтра її не буде, а наша рідна земля – вічна. Вже сьогодні в світі мільярд людей не доїдає, земля – історичний шанс нашої держави, ми можемо годувати півсвіту. Продавати треба не землю, а сільськогосподарську продукцію”, – додав він під іншим фото.

Загалом, усі світлини “про землю” Олег Валерійович, як годиться, супроводив підписами, пише ТаблоID.

“Вклоняюсь нашій святій землі, цілую її, їм, відчуваючи її незрівнянний смак”, – пише лідер не так давно створеної Радикальної партії.

А розсмакувавши землю просто у Верховній Раді, депутат з гучного гей-скандалу зробив висновок: “Наша земля смачніше чорної ікри, яку їдять депутати більшості, котрі проголосували за продаж землі”.

Лишається сподіватися, що “антипедерастичний” баритональний бас Олега Валерійовича в результаті такої трапези не постраждав.
“Продавати землю – це продавати майбутнє наших дітей! Подивіться на президію парламенту. Зажерливому комуняці Мартинюку наплювати на продаж землі, він в цей час розмовляє по телефону, певно, щось дерибанить. А Литвин задумався. Може, йому нарешті стало соромно за цей злочин, який він робить спільно з іншими представниками антинародної влади”, – написав депутат соцмережі.До слова, захопившись підписами до своїх фоток Ляшко ніжно назвав “свого Отелло”, першого віце-спікера Адама Мартинюка “зажерливим комунякою”.

“Мартинюк сміється. Над народом. Литвин похмурий. Знає, що і його руками українці перетворюються в кріпаків. Що ж ви робите з Україною?! Продаєте останнє і найдорожче. Нинішній владі не болять проблеми держави, їх не цікавить майбутнє наших дітей, бо своїх дітей вони давно вивезли закордон”, – додав Ляшко під наступною світлиною.

Ляшко вдарився у драму: “Мартинюк сміється. Над народом. Литвин похмурий. Знає, що і його руками українці перетворюються в кріпаків”
Скаржачись на те, що керівництво ВР не хоче навіть торкатися землі “своїми загребущими руками”, Ляшко пообіцяв, що як отримає більшість у парламенті, продаж землі скасує.

-1 thoughts on “Скандальний депутат Ляшко у парламенті влаштував цирк: їв землю (фото)

  • 10:24 | 19.11.2011 о 10:24
    Permalink

    Клоун, піариться як тільки може…Цікаво, якщо депутати – народні обранці, то дуже б хотілося подивитися на той “народ”, який вибрав ось цього….

Коментарі вимкнені.