Михайло Головко один з кращих депутатів України

Тернопільський народний депутат України Михайло Головко, обраний по виборчому окрузі №164, потрапив у ТОП-5 найкращих обранців-мажоритарників за результатами роботи у Верховній Раді.

У 2016 році ОПОРА здійснює моніторинговий проект у 105 виборчих округах, який передбачає щомісячний комплексний аналіз діяльності 105 народних депутатів, обраних за мажоритарною складовою, у їхніх округах, про організація повідомляє на своїй сторінці у мережі Фейсбук.

У результаті цього дослідження у лютому 2016 року, громадські активісти на 5 місце серед 105 депутатів поставили Михайла Головка. Варто також зазначити, що до рейтингу, навіть у десятку ніхто, із тернопільських нардепів не потрапив.

Ініціатива «ОПОРА» склала рейтинг відповідно до критеріїв:

– аналіз законодавчої активності (кількість постанов, законопроектів та запитів, ініційованих депутатом, зокрема таких, які стосуються проблем його округу; відвідуваність засідань комітетів та пленарних засідань, виступи депутата тощо);

– аналіз активності депутата у його виборчому окрузі/області (кількість і регулярність роботи громадських приймалень депутата, проведення депутатом особистих прийомів громадян та їхня відповідність дням для роботи з виборцями відповідно до графіку, кількість візитів у округ та участь у роботі місцевих органів влади, звітування депутата про свою роботу).

«ОПОРА» вже давно зарекомендувала себе як авторитетна і незалежна організація, яка постійно моніторить діяльність політиків. Думці цих активістів варто довіряти, особливо, якщо підґрунтям до рейтингу став серйозний аналіз. А мешканцям області та особливо виборцям, що належать до округу Михайла Головка, варто пишатися тим, що представлення своїх інтересів вони довірили чесній і відповідальній людині.

Comments are closed.