“Якийсь Степан Барна – реалізовує проект Партії Регіонів”

Міжнародне об’єднання «Українська Свобода» у своєму листі в ЗМІ засуджує спроби провокаторів використати її бренд у боротьбі з ВО «Свобода».

–       Нещодавно із обуренням і подивом дізналися, що наша Організація, вірніше, її назва в шахрайський спосіб використовується в Україні у боротьбі з нашим побратимом – Всеукраїнським об’єднанням «Свобода», – каже Президент Міжнародного об’єднання «Українська Свобода» Богдан Костів. – Як повідомили українські ЗМІ, в Україні створено об’єднання під назвою «Українська Свобода», яке планує брати участь у виборах. Також стало відомо, що координатором цього об’єднання виступає якийсь Степан Барна, член Президії НУНС та помічник депутата В`ячеслава Кириленка.

У зв`язку із цим Міжнародне об’єднання «Українська Свобода» заявляє: Організація була заснована у 2007 році в Чеській Республіці. Свою діяльність поширює по цілому світі, в тому числі в Україні, проте жодного  відношення до «новоствореного» в Україні громадського руху «Українська Свобода» Степана Барни не має. Члени організації вважають неприпустимими будь-які політичні заяви з використанням відомого серед усього українства бренда нашої організації.

–       Звідси, з діаспори, особливо чітко проглядається провокація нинішньої влади, яка за допомогою усіляких барн намагається боротися проти патріотичної української опозиції, – каже Богдан Костів, – Очевидно, що проект, який реалізується, є проектом Партії регіонів, а його координатори грають роль новітніх Романів Козаків, мета яких – поборювати все українське. Тепер зрозуміло, чому у «помаранчевої» влади була така провальна політика, що розчарувала всіх, і нас, українців з-за кордону. Адже барни та їм подібні лише займалися власним збагаченням і провокаціями проти українців.

Члени організації не пригадують, щоб цей добродій, коли його партія була при владі, допомагав чи підтримував Українську школу в Празі. Це робило Всеукраїнське об’єднання «Свобода». Зате тепер, за їхніми словами, він нахабно і по-шахрайськи намагається вкрасти й спаплюжити назву нашої організації.

Міжнародне об’єднання «Українська Свобода»  засуджує ці дії, адже вважають, що це – відверто шахрайський та нахабний вчинок, який спрямовано проти виборців та української опозиції.

–              Якщо в вищезазначеного добродія є совість та мужність, він мав би визнати свою провину та вибачитись перед громадянами України за такі дії, а також і перед Міжнародним об’єднанням «Українська Свобода» за те, що намагається популяризувати власний політичний проект за рахунок нашої організації. Ми вимагаємо негайних вибачень з боку провокатора і офіційної позиції НУНС та «За Україну!», брендами яких прикривається вищеназваний провокатор, – каже президент Міжнародного об’єднання «Українська Свобода» Богдан Костів. – Віримо, що українці розберуться і гідно оцінять шахрайство новітнього політичного Остапа Бендера.

Comments are closed.