Паралізована жінка, яка важить 30 кг, мріє познайомитись із нардепом

Паралізована від народження 36-річна Світлана Шевчук мріє познайомитися з кимось із народних депутатів. Живе в селі Лозівка Козятинського району на Вінниччині. Паралізована від народження, весь час лежить на спині. Має зріст 82 сантиметри, важить 30 кілограмів. Руки та ноги, як у немовляти. Обидва передпліччя загнуті за голову, – пише gazeta.ua

“Щоранку читаю “Отче наш”. Глянула у вікно, чи там не сидить горобець на гілці. Сьогодні його не було. Ввімкнула мобілку, бо на ніч вимикаю, щоб менше батарея сідала. Прийшла баба Люба і почала прибирати ліжко, складати ковдру. Якраз мама попорала худобу й зайшла в мою кімнату. Допомогла мені сходити в туалет. Потім принесла варену картоплю з квашеними помідорами, моє  улюблене – хліб з маслом і компот. Поставила їжу на стілець перед диваном. Я помалу почала розхитуватися, напружуючи всі м’язи, і пересунулася на спині ближче до стільця. Сама розстелила правою рукою біленьку хустинку коло голови, щоб на диван нічого не полилося. Набираю в ложку небагато, їм повільно. Компот п’ю через трубочку. Вмію їсти дуже охайно, щоб крихітка не впала. Мене за це дідусь хвалить. А мама буває сердиться й кричить: “Їж швидше, бо всьо охолоне”. Але я вмію її поставити на місце. Даю їй прочуханку. В неї немає чоловіка, то я їй замість нього. Вимагаю, щоб скрізь була чистота. Щоб мій одяг був чистенький і охайно складений в шафі. Люблю порядок”, – розказала дівчина.

Має 1146 гривень пенсії на місяць.

“Мені подобаються всі чоловіки, яких знаю. Але кавалєра в мене ніколи не було. До мене ніхто не залицявся, бо я – інвалід, нікому не потрібна. Зате маю друзів. Люблю, коли в дім з’їжджається вся родина. Останній раз так збиралися цього літа, в серпні. Дідусь із бабусею святкували 60 років спільного життя. Вечорами ми з мамою дивимось серіали. Учора вона не додивилася, поклала голову мені на ноги й заснула. Хочу, щоб до нас приїхав якийсь депутат із програми “Без мандата”. У нашому селі нема газу. Може, він проведе”, – додала Світлана Шевчук.

Коментарі вимкнені.