У Почаєві священник побив чоловіка

На Тернопільщині священник побив 18-річного хлопця. Сталося це у Почаєві пізно увечері. Це побачили перехожі, на місце події прибігли і батьки молодого чоловіка. Вони викликали швидку до пораненого сина та поліцію.

Правоохоронці повідомляють, що сама подія трапилася в ніч на 15 січня. Поліцейські розборонили священослужителя, юнака та його батька.

Відомості вже внесли в ЄРДР  за повідомленнями трьох людей — від молодого чоловіка, який постраждав, від його батька, який теж отримав стусани. А також до поліції звернувся і сам священик з скаргами, що його теж побили. Усіх чоловіків відправили на проходження судово-медичної експертизи. Наразі правоохоронці чекають результатів.

Джерело: ІНТБ

-1 thoughts on “У Почаєві священник побив чоловіка

  • 17:35 | 24.01.2023 о 17:35
    Permalink

    А чому ніхто не напише, що це син Почаївського воєнкома Циберський Роман Олександрович (з компанією). Який є призовного віку, в 00:10 годині (комендантська година!) В не тверезому стані, викрикував матом, товк ногами по фірткі, повикручував залізні штахети на паркані і простягав руки до старшої людини!? А тому що, для таких закони не писані, тато воєнком, мама секретар в міській раді. Як то кажуть все схвачено, і все позволено! Чому він не воює, не захищає Україну?? Чому хлопці з простих сімей, чоловіки в яких маленькі діти… воюють і гинуть. А такі “татові синки” живуть в своє задоволення!

Коментарі вимкнені.