На Тернопільщині впроваджують нову спортивну школу

«Здорова Україна» –  програма, яка змінює ставлення до спорту.

Сьогодні на Тернопільщині  за участю Міністра освіти і науки України Сергія Шкарлета розпочався обласний активний форум «Здорова Україна – Здорова громада – Фізична культура в Новій українській школі». Наша область стала першою, де почали впроваджувати цю програму.

Основною метою є популяризації здорового способу життя серед українців, а також створення умов для фізичної активності дітей і дорослих.

Програма поєднує вісім ключових компонентів та передбачає злагоджені дії працівників закладу освіти для формування безпечного та здорового освітнього середовища:

освітній простір;

освіта у сфері здоров’я та безпеки;

фізична культура та рухова активність;

здорове харчування;

медична служба;

психологічна служба;

підготовка і здоров’я вчителів;

залучення сім’ї та громади.

Вчителі фізичної культури та представники спортивних федерацій розглянули основні етапи щодо реалізації Концепції розвитку щоденного шкільного спорту та запровадження нових сучасних уроків фізичної культури у НУШ.

Головне завдання – виховати любов до спорту і сформувати звичку до регулярної фізичної активності та здорового способу життя.

Наразі, в Україні уже проведено понад 200 практичних семінарів, до яких залучено понад 25 тис. учителів фізичної культури та викладачів фізичного виховання і понад 500 тис. учнів закладів освіти.

One thought on “На Тернопільщині впроваджують нову спортивну школу

  • 11:50 | 16.03.2023 о 11:50
    Permalink

    Міністерство освіти та науки повинно бути відповідальним за якість освіти та науковий прогрес в Україні, проте на жаль, не все так гарно в сфері фізичного виховання, як показують https://bit.ly/3KOJ3qp

    Відповідь

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *