Мусимо вчитися відрізняти гасла і політичні маски від реальних дій, – Володимир Ханас про проект “100 найкращих тернополян”
Відомий блогер-денникар, twitterянин, громадський діяч та неординарна особистість Володимир Ханас поділився з “Поглядом” думками щодо народного праймерізу “100 найкращих тернополян”, який нещодавно стартував у Файному місті:
Дуже рідко буваю в Тернополі, і ретельно за проектом не слідкував. Оскільки його роблять вперше і з використанням Всемережжя, то, безумовно, будуть якісь нестиковки, намагання щось “відрегулювати”. Але саме територіальна громада має визначатися, думати, аналізувати. Питання довіри – не просте, бо одна справа, коли людину знаєш особисто, робили щось разом , інша- коли людина є фахівцем у своїй галузі, але ти її не знаєш особисто. Але мусимо вчитися відрізняти гасла і політичні маски від реальних дій. Направду, я дуже оптимістично налаштований щодо цього проекту. На початку 2000-х обговорювався подібний, але , на жаль, було мало зацікавлених людей, та й користувачів всемережжя було менше… Але я знаю особисто не менше чотирьох сотень тернополян, котрі заслуговують на мою довіру.
Проект «100 кращих тернополян» – громадянська ініціатива, мета якої активізувати громаду та виокремити сто людей, які мають довіру. Це самооцінка тернополянами самих себе за критерієм – довіра.
Фінансово підтримали народний праймеріз тернопільські підприємці, яким не байдужа доля рідного міста. Пошуки достойних тернополян проходитимуть у три етапи:
І. Збір кандидатів для участі голосуванні (13 лютого – 15 березня)
Популяризація проекту з метою залучення максимально широких верств населення для обговорення та висунення кандидатур, котрі братимуть участь в голосуванні. До рейтингового голосування будуть допущені ті кандидати, котрих висунуло не менше як 50 тернополян.
Кандидатури можна подавати письмово (заповнення та подача вуличним волонтерам проекту коротких анкет-заявок), телефоном (зателефонувавши або надіславши sms) та через Інтернет-сайт http://top100.te.ua/.
Будь-хто з тернополян може висунути кілька кандидатів, але за одного і того ж кандидата можна подати заявку лише раз.
ІІ. Проведення голосування (15 березня – 15 квітня)
Безпосередньо сама процедура голосування. Проголосувати можна письмово (заповнивши відповідний бюлетень у вуличних волонтерів), телефоном (зателефонувавши або надіславши sms) та на Інтернет-сайті. Голос можна віддати кільком кандидатам одночасно, але за одного і того ж кандидата – лише один раз.
ІІІ. Підведення підсумків (15 квітня – 1 травня)
Оприлюднення результатів праймеріз – рейтинг «ТОП100» жителів міста, котрі користуються найбільшою підтримкою громади.
Коментарі вимкнені.