З браслетом на нозі Михайло Головко повернувся на роботу в Тернопільську обласну раду

Сьогодні, 21 серпня, на робоче місце, після лікарняного та відпустки, з браслетом на нозі, повернувся голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко. 

Нагадаємо, 26 червня Михайла Головка затримали детективи НАБУ за підозрою в отримання хабаря в місцевого підприємця Олександра Ярмоленка. 

Згодом Михайла Головка випустили під заставу – 805 200 гривень. 

Голова обласної ради спершу відправився на лікарняний, згодом у відпустку до 24 серпня. 

За цей час НАБУ намагалися двічі відсторонити Михайла Головка з посади, та безуспішно. 

А вже сьогодні, 21 серпня, з браслетом на нозі, бо слідство триває, голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко, які підозрюють в отриманні хабаря загальною сумою 2,4 млн грн, знову вийшов на роботу у Тернопільську обласну раду. 

За інф. Тернополяни

-1 thoughts on “З браслетом на нозі Михайло Головко повернувся на роботу в Тернопільську обласну раду

  • 12:08 | 22.08.2023 о 12:08
    Permalink

    Ганьба Головку і ВО “СВОБОДА”, котре узурпувало владу, воює чужими дітьми, продовжує брати хабарі, підкуповує суддів і повертається на робочі місця,щоб продовжувати красти, поки хлопці та дівчата на передовій 9 років воюють за Україну. Ганьба людям, котрі їм вірять і тим лжепатріотам, котрі вміють скидати бронзові пам”ятники для продовження збагачення масонів на війні. Чому досі намісників масонів не викинули їз корупційного корита і не відвезли шахраїв та хабарників на передову для ротації ? Ще не на часі? Вже немає і половини українців в Україні (( Коли боротьба із корупціонерами буде вже на часі?

Коментарі вимкнені.