Ігор ЯВОРСЬКИЙ: «Сподівалися побачити в Тернополі «Динамо» чи «Шахтар», а тут доведеться зіграти з «Кременем»

Одразу після жеребкування 1/16 фіналу кубку Україна перші особи тернопільської «Ниви» для клубної прокоментували його результати. Загалом вони стримано сприйняли жеребкування, згідно якого тернопільській команді доведеться грати в гостях з ФК «Кремінь» (Кременчук), при цьому зазначили, що суперника необхідно перемагати.

Автанділ Мдінарадзе, президент ФК «Нива»:

— Результат жеребкування для нас є не досить прийнятим, позаяк ми перед сезоном обіцяли вболівальникам, що ті побачать на тернопільському стадіоні гру однієї з команд Прем’єр-ліги. Але разом з тим «Кремінь», незважаючи на те, що матч доведеться грати в гостях, не є не прохідною командою, вони, як і «Нива», грають у другій лізі, тому будемо ставити перед футболістами і тренерами одне завдання – здобути путівку до 1/8 фіналу, і вже тоді сподіватися, що до Тернополя таки приїде один з грандів українського футболу.

Ігор Яворський, головний тренер «Ниви»:

— Важко однозначно сказати, був прихильним до нас жереб чи ні. Звичайно, ми сподівалися побачити в Тернополі скажімо, Динамо чи «Шахтар», а тут доведеться зіграти з командою другого дивізіону, та ще й на його полі. Але вже нічого не поробиш – маємо саме такий жереб і саме такого його потрібно сприйняти. Настільки мені відомо, «Кремінь» доволі добротна команди, один з лідерів групи «Б» другої ліги, має в своєму складі кілька доволі кваліфікованих футболістів, тому матч обіцяє бути цікавим та безкомпромісним. Разом з тим хочу зазначити, що іншої задачі, окрім як перемоги в Кременчуці в нас стояти не буде, адже ми перед своїми вболівальниками останніми матчами завинили, тому гратимемо виключно на перемогу. А те, що «Кремінь» тренує Юрій Чумак, який свого часу виступав у «Ниві», котру я тренував, – нічого не означає, адже на футбольному полі гратимуть футболісти, а не тренери. Водночас, особисто для мене зустріч з Чумаком, це ще один привід побачити давнього друга…

За матеріалами: ФК Нива

Коментарі вимкнені.