Валентин Хоптян підставив Сергія Надала, розказавши правду про їх домовленності

Нещодавно ми писали, що на спільному засіданні з Сергієм Надалом “День Тернопільської обласної державної адміністрації у місті” Валентин Хоптян запропонував обрати Леоніда Бицюру головою обласної ради.

Як пише За Збручем, тоді губернатор сплутав майже всі політичні карти. До того ж, пан Валентин додав, що з такою цю кандидатуру намагався з ним узгодити ніхто інший, як Сергій Надал.
Валентин Хоптян невимушено змусив зізнатися в цьому міського голови на очах у чисельних чиновників та журналістів.
«Давайте вирішимо питання з прийняттям обласного бюджету, – сказав тоді намісник Януковича. – І тоді вирішимо багато ваших проблем. Я сказав: «Підтримую Бицюру!». Моя команда в обласній раді підтримає. Затвердимо нового заступника. Оберемо Бицюру головою обласної ради. Має досвід роботи. Ви мене просили за нього! Ви бачите який я послідовний у цих питаннях. Ви перший хто до мене зайшов і попросив: «Підтримайте! Так як нам треба голову, я пропоную Бицюру». Я навіть не задумався і одразу погодився. Я його хоча б знаю. Виважений, поміркований, працює. Ми з ним два рази в гімназії імені Івана Франка були на «випуску». І все. Я навіть погоджуся першим питанням поставити. Якщо ви підтримаєте. Я вже поговорю з депутатами. І працюємо».
На що Сергій Надал тоді дипломатично, крізь зуби, але з легкою посмішкою відповів: «Я вас підтримую! Поставите першим питання. Але я думаю, ми з вами сьогодні можемо вирішити багато інших питань, які в компетенції інших структур».
Після цього керівники обласної організації Всеукраїнського об’єднання «Свобода» з великою неохотою коментують подію. І зовсім не спішать ініціювати скликання чергової сесії Тернопільської облради, щоб висувати на голову Леоніда Бицюру. Конфлікт між мером Тернополя та нардепом-однопартійцем Кайдою набирає нових обертів.

-1 thoughts on “Валентин Хоптян підставив Сергія Надала, розказавши правду про їх домовленності

  • 11:59 | 4 червня, 2013 at 11:59
    Permalink

    Все виглядає досить дивно. Надал розігрує нгезрозумілий сценарій. Його потрібно зупинити. Нехай краще займеться вирішенням насущних проблем міста. Якщо він цього не зробить і в Тернополі продовжуватиме панувтиме безлад та дерибан міських земель тернополяни ініціюватимуть його відставку разом з міською радою вцілому. Зупиніться пани Надал поки ще не пізно, не руйнуйте залишки довіри тернополян до “Свободи”, або добровільно подайте у відставку і не морочте людям голови.

Comments are closed.