“Міс осінь-2011” обрали у Великих Бірках

Нещодавно у школі імені Степана Балея, що у Великих Бірках під Тернополем, відбувся конкурс «Осіння панночка».

Учениці 5-их класів, залюбки брали участь у різноманітних забавах, відгадували загадки, розповідали про своїх друзів, свої захоплення, про те, як зустрічають свята у родинах. А під час «Домашнього завдання» демонстрували найрізноманітніші рукотвори. Журі оцінювало і вишивки, й аплікації, й композиції зі штучних квітів та бісеру. Усім припали до душі всілякі смаколики, які юні учасниці представили на конкурсі «Господарочка». Особливо вразили глядачів вокальні таланти дівчаток та дефіле у національних костюмах.

За словами заступника директора з виховної роботи Великобірківської загальноосвітньої школи Світлани Баули, цей конкурс є традиційним, та переможницю визначити завжди нелегко.

Цьогоріч у номінації «Міс Грація» тріумфувала Вікторія Пащин, «Міс Господарочка» стала Анастасія Якименко, «Міс Чарівність» – Юліта Соколова, «Міс Скромність» – Вікторія Смаль, «Міс Україночка» – Юля Дутка, «Міс Інтелектуальність» – Лінда Боєчко, «Міс Елегантність» – Марія Савків, «Міс Осінь-2011» – Юля Писаренко.

Глядачі бурхливими оваціями вітали конкурсанток, які, незважаючи на юний вік, є справжніми панночками.

Денис ЗАХАРЧУК

Коментарі вимкнені.