Тернопільський нардеп був на волосині від таврування “зрадник”: Що зробив за рік Михайло Апостол у Верховній раді
Уже рік народні депутати України від Тернопільщини трудяться на благо своїх краян. Восени минулого року восьмеро обранців стали депутатами у Верховній раді. Що за цей рік вони зробили корисного і чи не даремно “протирали штани” у Парламенті, дізнавався “Погляд”.
Пропонуємо Вам сьогодні познайомитись із діяльністю Михайла Апостола, який виграв на 166-му територіальному окрузі з центром у місті Теребовля (Межі: Бучацький, Гусятинський, Монастириський, Теребовлянський райони). Його підтримали 38,97% виборці.
Нардеп – Член депутатської фракції Всеукраїнського об’єднання “Батьківщина” та Член Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин.
Заступник члена Постійної делегації Верховної Ради України у Парламентській асамблеї ЄС – Східні сусіди (ПА ЄВРОНЕСТ)
- Член групи з міжпарламентських зв’язків з Латвійською Республікою
- Член групи з міжпарламентських зв’язків з Республікою Польща
- Член групи з міжпарламентських зв’язків з Королівством Бельгія
- Член групи з міжпарламентських зв’язків з Словацькою Республікою
- Член групи з міжпарламентських зв’язків з Сполученим Королівством Великої Британії та Північної Ірландії
- Член групи з міжпарламентських зв’язків з Федеративною Республікою Німеччина
- Член групи з міжпарламентських зв’язків з Федеративною Республікою Бразилія
- Член групи з міжпарламентських зв’язків з Естонською Республікою
- Член групи з міжпарламентських зв’язків з Японією
- Член групи з міжпарламентських зв’язків з Угорщиною
- Член групи з міжпарламентських зв’язків з Державою Ізраїль
- Член групи з міжпарламентських зв’язків з Китайською Народною
- Член групи з міжпарламентських зв’язків з Швейцарською Конфедерацією
- Член групи з міжпарламентських зв’язків з Королівством Норвегія
Електронна реєстрація: Присутній – 68 Відсутній – 10. Письмова реєстрація: 71, Відрядження: 5, Відсутній з невідомих причин: 2.
Згідно даних, які наведені на сайті Верховної ради, Михайло Апостол виступив два рази з місця на тему Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України у зв’язку з проведенням адміністративної реформи.
Кнопку “проти” нардеп натиснув 40 раз, 544 – “за”, 281– “утримався”. Ще при прийнятті 541 рішень був відсутнім та 376 раз взагалі не голосував.
Також нардеп подав 14 запитів: 9 з них – Кабінету міністрів, 3 – Керівникам міністерств і відомств України та 2 – Генеральному прокурору.
Запити Генеральному прокурору на тему:
- Депутатський запит про забезпечення повного, об’єктивного та всебічного розслідування злочину, вчиненого щодо Гелетея Бориса Мікулашовича, та перевірки правомірності дій працівників правоохоронних органів, які здійснювали розслідування кримінальної справи.
- Депутатський запит стосовно недопущення рейдерського захоплення Відкритого акціонерного товариства “Коростенський щебзавод”, приватного Акціонерного товариства “Трудовий колектив “Коростенський щебзавод”” та захисту прав працівників цих підприємств.
Михайло Апостол подав 13 законопроектів.
- про внесення змін до статті 4 Закону України “Про зайнятість населення” (щодо усунення законодавчої перешкоди в реалізації членами особистих селянських господарств права на соціальний захист у разі настання безробіття)
- про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо формування земельних ділянок та їх державної реєстрації на підставі документації із землеустрою, розробленої до 2013 року)
- про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо проведення робіт із землеустрою та топографо-геодезичних робіт
- про внесення змін до статті 15 Закону України “Про державну підтримку сільського господарства України” щодо регулювання закупівельних цін на молоко
- про внесення змін до Закону України “Про Державний бюджет України на 2013 рік” щодо розвитку виноградарської, садівничої та хмелярської галузей
- про садівництво громадян
- про внесення змін до Закону України “Про зерно та ринок зерна в Україні” (щодо окремих аспектів функціонування Гарантійного фонду виконання зобов’язань за складськими документами на зерно)
- про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань створення фермерських господарств
- про внесення змін до Закону України “Про особисте селянське господарство” (щодо врегулювання питання членства)
- про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо встановлення вимоги про 15-відсотковий розмір продукції тваринництва у частці сільськогосподарського товаровиробництва, як необхідної умови для набуття статусу платника фіксованого сільськогосподарського податку)
- про визнання депортованими громадян України, які у 1944-1951 роках були примусово переселені з території Польської Народної Республіки на територію Союзу Радянських Соціалістичних Республік
- про внесення зміни до пункту 4 розділу ХIХ “Прикінцеві положення” Податкового кодексу України (щодо непоширення компенсації втрати частини доходів на осіб, які є власниками човнів моторних та катерів)
- про відзначення 30-річчя від дня смерті Патріарха Йосипа Сліпого (Йосипа Коберницького-Дичковського)
Також за цей рік нардеп дав 13 обіцянок і ще ні одну не виконав.
У грудні минулого року Михайло Апостол позитивно проголосував за обрання лічильної комісії, яка мала “освятити” призначення спікером – регіонала, а віце-спікером – комініста. До слова, Василь Деревляний взагалі не голосував, а Іван Стойко був “Проти”.
У березні у Теребовлі біля податкової інспекції хлопці у камуфляжі «брали свого» – завсектором оперативного супроводження адмiнiстрування ПДВ Чорткiвського мiжрайонного вiддiлу податкової міліції Ярослава Т. – зятя Михайла Апостола. За офіційною версією відділу внутрішньої безпеки при ДПС у Тернопільській області УВБ ДПС України встановлено, «що він вимагав та одержав вiд приватного пiдприємця Михневича М. П. (жителя смт. Микулинцi) хабар у розмiрi 4 тис. грн. за непритягнення останнього до вiдповiдальностi щодо порушення податкового законодавства, яке було виявлено пiд час перевiрки дiяльностi комп’ютерного клубу».
Вже у липні між ним та його шефом Василем Деревляним пробігла чорна кішка – кажуть, що нардепи навіть побились. Подейкують, що саме Апостол, зятя якого ця влада звинувачує у хабарництві, не стримався і з кулаками накинувся на свого колегу. Мовляв, я не збираюся домовлятися з владою, яка тисне на мене і мою сім’ю. Згодом на партійних зборах Михайлу Апостолу виголосили догану за винесення сміття з хати.
У листопаді навколо допрацьованого Апостолом законопроекту виник скандал – мова про законопроект про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо діяльності Аграрного фонду №2916-д.
З рідних Ласківців на Теребовлянщині нардеп розпочав масштабну благодійну акцію «Безкоштовні медичні консультації». За його сприяння столичні медики обстежили у сільській лабораторії більше як 300 чоловік.
Це пародія на депутата, 2 рази сам притягався до кримінальної відповідальності і зять такий, яка сімя такий і депутат, на цім ж окрузі був нормальний кандидат – Люшняк,який хоча і не є депутатом, но всеодно більше зробив, чим пан Апостол. Батьківщина взагалі знахабніла, сваряться вже самі між собою. Хлопці де ж ваші обіцянна де ваш етикет!