А Валентин Хоптян все мріє

Голова Тернопільської обласної державної адміністрації Валентин Хоптян зустрівся з головним тренером футбольного клубу «Нива» Ігорем Яворським. Сторони обговорили стан справ у команді, а також перспективи розвитку клубу. Зокрема, керівник області поцікавився, чому команді не вдалося в останньому матчі здолати лідера ліги – донецького «Олімпіка».

«Зіграли нижче своїх можливостей, допустили помилку в обороні. Будемо старатися в наступних матчах проявити себе з кращої сторони. Зараз ставимо завдання перед командою успішно зіграти в Охтирці з клубом «Нафтовик» та в Чернівцях з «Буковиною». Ці матчі відбудуться на виїзді. І лише потім ми прийматимемо команду «Суми», – зазначив головний тренер ФК «Нива» Ігор Яворський.
Голова адміністрації наголосив на важливості кращої підготовки команди до матчів, а також доручив зробити все для того, щоб ФК «Нива» була в лідерах турнірної таблиці. Головний тренер Ігор Яворський пообіцяв керівнику області, що команда докладе максимум зусиль, аби за підсумками чемпіонату України з футболу бути в десятці кращих клубів першої ліги.

Коментарі вимкнені.