Регіонали просили “рекламної” паузи на сесії обласної ради Тернополя, а їм цитували анекдот про москаля

40 сесія Тернопільської обласної радиНа позачерговому пленарному засіданні 43 сесії обласної ради зареєструвались 79 депутатів. В залі всі учасники акції протесту, яка передувала  сесії.

У порядку денному звіт голови ОДА про виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку  за 2011 рік, про програму соціально-економічного та культурного розвитку на 2012 рік, а також звернення депутатів Тернопільської обласної ради до Президента та Верховної Ради України з приводу прийняття антидержавного законопроекту “Про засади державної мовної політики”. За поіменне голосування за останній пункт наразі проголосували усі депутати одноголосно.  Утім, не підтримали поіменне голосування щодо пропозиції депутата Володимира Стаюри щодо створення при Тернопільській обласній раді виконавчого комітету, а також за висловлення недовіри голові ОДА В.Хоптяну.

Депутати-регіонали попросили десятихвилинної перерви. Після неї, регіонал Петро Федик намагався виступити перед депутатами Тернопілля, але ті його освистали.

Згодом від депутатів взагалі надійшла пропозиція до регіоналів – вийти з партії. А також прозвучав анекдот про двох кумів:

– Куме, а як називається людина, котра знає дві мови?

– Двомовна.

– А як називається людина, котра знає три мови?

– Тримовна.

– А та, котра знає лише одну мову?

– Москаль.

Юрій Романович, новини Тернополя «Погляд»

Коментарі вимкнені.