Одні пільговики отримують пільги за рахунок інших. А на всіх казни не вистачить

В державного бюджету України немає фінансової можливості забезпечити виплати абсолютно всіх пільг.

Про це сказав Представник Президента у парламенті, народний депутат Юрій Мірошниченко в інтерв’ю.

“Дві найбільш організовані групи пільговиків – чорнобильці та афганці – демонструють свою незгоду під стінами парламенту. Мають право. І можуть висловлювати власну точку зору за допомогою мирних масових заходів. Реакція з боку влади на ці дії є: Кабінет Міністрів оперативно створив робочу групу, яка працює, веде переговори з представниками громадськості”, – сказав він.

За словами депутата, нині склалася достатньо емоційна ситуація, яка супроводжує розгляд окремих законопроектів. Але наразі, на жаль, у державного бюджету немає фінансової можливості забезпечити виплати абсолютно всіх пільг.

“Нам, звичайно, прикро, що люди виходять на вулиці. Це означає, що на рівні попередніх дискусій взаємоприйнятних рішень не було знайдено. Особисто для мене важливим є те, в який саме спосіб держава розв’язує ці проблеми – чи враховується позиція певної верстви населення, окремого громадянина”, – цитує Мірошниченка прес-служба нардепа.

На думку депутата, у питанні призначення пільг винятків не повинно бути. І до розв’язання цієї проблеми треба підходити системно: за рахунок якоїсь однієї верстви населення не мають забезпечуватися інші.

Мірошниченко запевняє, що пільги та доплати не скасовуються. Про це неодноразово говорив і Президент України Віктор Янукович. Просто ці виплати систематизуються і визначатимуться відповідно до можливостей державного бюджету щорічно.

Коментарі вимкнені.