Тернопільський мер Сергій Надал став на захист хабарника, якого сьогодні затримала СБУ, заявляють “автомайданівці”

Як стало відомо «Автомайдану» із власних джерел, після сьогоднішнього затримання поліцейського із Управління захисту економіки на хабарі у розмірі 500 доларів , міський голова Тернополя Сергій Надал і начальник відділу взаємодії з правоохоронними органами, запобігання корупції та мобілізаційної роботи Петро Гукалюк тиснуть на заявника, аби той забрав заяву. Начальнику управління муніципальної поліції Ігореві Максиміву (саме він є заявником) погрожують і обіцяють звільнити із займаної посади. Просимо начальника ГУ НП в Тернопільській області Олександра Богомола втрутитися у ситуацію, – йдеться у заяві активістів.

Нагадаємо, сьогодні на вулиці Чорновола у Тернополі під час отримання 200-т доларів неправомірної вигоди працівники СБУ затримали працівника Управління Захисту економіки в Тернопільській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України. Усього він вимагав у посадовця з муніципальної поліції 500 доларів за непритягнення до адмінвідповідальності за помилку в е-декларації. Заявник готовий був відповідати за це, а не давати хабар.

Під час затримання у поліцейського розігрався «синдром Насірова», його госпіталізували прямо у наручниках.

-1 thoughts on “Тернопільський мер Сергій Надал став на захист хабарника, якого сьогодні затримала СБУ, заявляють “автомайданівці”

  • 13:34 | 2.06.2017 о 13:34
    Permalink

    І ніхто ані слова про “добродія” Максиміва Ігоря Григоровича, який обманює державу, приховує майно і підло підставляє людей. Всі пишуть, що у нього вимагав, а чому ж він давав, якщо і так готовий був відповідати за власні порушення?Може він і не за це йому давав, а з особистих питань. Тільки цікаво, як вимагав 500. а брав 200. Де логіка? Щось з тим Максимівим не чисто!!!! Головне обмовити, а щоб вияснити, то таке… Всім головне. що знайшли винного. Завтра посеред вулиці кожного будуть ловити і казати . що твоя здача з магазину. то хабар. Ото вже поналовлюють “рекордсмени”!

Коментарі вимкнені.