Тернопільська бібліотека розпочинає безкоштовні Курси польської мови для початківців

Вивчення польської мови є актуальним питанням на сьогодні для тернополян. Значний внесок мешканців Тернополя мають родичів у Польщі, їздять за покупками, навчаються у польських ВУЗах та працюють на сезонних роботах у Польщі. Тому знання мови нашого західного сусіда є затребуваним.

Тернопільська обласна бібліотека для молоді розпочинає безкоштовні Курси польської мови для початківців. Заняття відбуватимуться щонеділі з 12:00 до 13:00 і розпочнуться з 5 лютого 2017 р. Зараз триває набір у нову групу. Вивчення польської мови розпочнемо з алфавіту, правил читання голосних і приголосних букв, артиклів. Також розглядатимемо будову слів та речень, різні часи, загальновживані дієслова та іменники. На заняттях мати із собою робочий зошит та ручку.

Нагадуємо, що у нас вже рік часу тривають Курси польської мови середнього рівня, які відбуваються щонеділі з 13:15 до 14:15.

Для запису в нову групу та за деталями телефонуйте за номером (0352)25-97-15 або пишіть на електронну пошту youthlib_woa@ukr.net .

Наша адреса: вул. Д. Нечая, 29 (Новий Світ), сектор документів іноземної літератури, 2 поверх.

Коментарі вимкнені.