Тернопільські таксисти стають жертвами шахраїв чи їм допомагають?

Зустріч з керівниками автотранспортних підприємств: «Пілот», «Джокер», «Родина», «ТТ», «СТ», «Шанс», «Тернопіль таксі», «VIP» відбулася 2 лютого у відділі управління превентивної діяльності ГУ Національної поліції в Тернопільській області.

Правоохоронці розповіли присутнім про нові види шахрайств, жертвами яких стають перевізники, дорожньо-транспортні пригоди за участю водіїв таксі та обговорили з власниками таксофірм проблемні питання їхньої діяльності.

Як розповів заступник начальника управління превентивної діяльності ГУ НП в Тернопільській області Олег Турлай, в області набув поширення новий вид афери, жертвами якої стають саме таксисти, вже зафіксовано два випадки, коли невідомі телефоном просять водіїв таксі поповнити рахунок на мобільний та купити продукти. Однак витрачені на послуги гроші за вказаною адресою ніхто не повертає, а телефон шахраї вимикають. Нерідко саме водії автомобілів таксі стають очевидцями різних протиправних дій, але інформації про це правоохоронцям не надають.

Олег Турлай зазначив, що є випадки коли водії таксі допомагають зловмисникам у шахрайстві та стають учасниками шахрайських схем. Зокрема, після нічних телефонних дзвінків про так звані протиправні вчинки родичів, до довірливих громадян за готівкою відправляють водіїв таксі. Також, з метою зміцнення кадрового складу, керівникам було запропоновано надати списки водіїв таксі, для здійснення перевірки в медичних закладах області, а також виявлення осіб схильних до скоєння злочинів.

Начальник відділу управління превентивної діяльності ГУ НП в Тернопільській області Володимир Зигрій звернувся до керівників автопідприємств, щодо налагодження чіткого контролю за роботою водіїв на лінії, проведення відповідних інструктажів та перевірку стану здоров’я під час виходу та повернення з рейсу.

Коментарі вимкнені.