У тенета шахраїв попалася ще одна жителька Тернопільщини
Чергове шахрайство задокументували працівники Бучацького райвідділу внутрішніх справ. У 36-річної жительки райцентру аферист зняв з картки понад 17 тисяч гривень.
Жінка розмістила на інтернет-сайті оголошення про продаж автомобільного двигуна. Невдовзі зателефонував потенційний покупець, попрохав надати банківські реквізити аби оплатити товар. А вже наступний дзвінок неабияк розхвилював жінку – телефонував невідомий чоловік, який представився працівником банку. Він повідомив про спробу несанкціонованого зняття коштів з рахунку клієнтки. Аби запобігти цьому, попросив негайно назвати номер картки, усі захисні коди для її блокування та зміни захисних даних. Жінка, не вагаючись, виконала прохання. Однак замість вберегти заощадження, позбулася усієї суми на банківській картці. Шахрай оперативно зняв усі кошти з рахунку. Жінка звернулася за допомогою в міліцію. Правоохоронці розпочали кримінальне провадження за статтею 190 Кримінального кодексу України – шахрайство.
Пошуки зловмисників тривають, а міліціонери вкотре звертаються до громадян із проханням бути більш обачними та не довіряти особам, які намагаються дізнатися ваші власні реквізити банківських карт.
Пам’ятайте, що працівники банку не телефонують до клієнтів аби дізнатися номера рахунків чи пін-код. Якщо вам дзвонять нібито з банку і просять назвати особисті відомості – це привід насторожитися. Якщо ви сумніваєтеся, чи дійсно вам дзвонить справжній співробітник – запитайте, коли і в яке відділення ви можете підійти, щоб вирішити проблему особисто, а не телефоном.
Якщо ви підозрюєте, що відомості картки потрапили до шахраїв, або вже виявили пропажу коштів, то в першу чергу потрібно заблокувати картку.
Коментарі вимкнені.