Чи довго протримається на посаді голова Тернопільської райради?

1 грудня 2015 року обрано голову Тернопоільської районної ради. Ним з перевагою в один голос став начальник управління культури РДА Андрій Галайко, який представляє обєднання «Самопоміч».

За представника партії Садового проголосувало 19 депутатів, що на 1 більше від потрібної кількості, щоб рішення важалося прийнятим.

Чи зможе А.Галайко втриматися на своїй посаді при такій підтримці? Чи зуміє він обєднати довкола себе всіх депутатів? Чому свою роботу він розпочав з протиставлення себе депутатському корпусу? Чи вдасться йому налагодити контакти з головою РДА «порошенківцем» Олександром Похилим?

Ці та інші питання потребують відповідей, яких немає.

Однак немає відповіді і на головне питання: чи був пан Галайко членом Партії Регіонів? Працюючи на посаді за часів Януковича, він (як сам зізнався) отримав 2 заяви: про вступ в партію та про звільнення з роботи. Зважаючи на те, що на роботі він продовжував працювати, висновок про приналежність до Партії Регіонів формується сам собою.

І немає їх ще тому, що вже на першому засідання новообраному голові ради кричали «ганьба».

Перемога в один голос можде стати Пірровою. Адже ситуативна більшість «Народного контролю», «Самопомочі» та радикалів має всі шанси виявитися тимчасовою. Все залежить від того, чи здатний голова райради запропонувати своїм заступником консолідуючу фігуру, чи таки пропонуватиме якогось представника з партій, щоб відплатити таким чином за свою підтримку.

Кандидатурою Арсена Чудика новообраний голова випробування не пройшов. За це і отримав крики «ганьба». До речі, А.Галайко спочатку не відповів на запитання, кого він пропонуватиме обрати своїм заступником. Якщо би він відразу назвав Чудика, то ніколи би не набрав стільки голосів за свою кандидатуру. А про ставлення депутатів до пана Чудика було зрозуміло з написів на бюлетенях, якими пробували Чудика обрати заступником: образливі слова зявилися відразу на трьох бюлетенях.

Депутати справедливо ставили претензії, адже кандидатура пана Чудика не узгодженна з депутатами, хоча ще пару хвилин перед тим голова райради запевняв, що у всьому з обранцями буде радитись. А депутатам, як виявилося, є що розказати про земельні діяння А.Чудика та інші його «подвиги». Про це активно всі говорили вже після терміново закритої сесії. Як і про те, що нікого з потенційного керівництва району ніхто не бачив ні на майданах, ні на заходах з допомоги українській армії.

Епопея триватиме?

 

Коментарі вимкнені.