Винуватці заторів у Тернополі та на околицях – безвідповідальні водії, – каже Владислав Стемковський

12 грудня на засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, заступник міського голови Владислав Стемковський назвав дві основні причини виникнення автомобільних заторів у Тернополі: незадовільний технічний стан машин та перевантаження великогабаритним транспортом. При перевірці таких автомобілів виявилось, що спеціальні засоби (ланцюги протиковзання, буксирні троси, противідкатні клини) є у багатьох водіїв, але чомусь… в кабіні. Добре, що вдавалось залучати два тягачі від МНС та один з тролейбусного парку. Саме завдяки їм вдалось надати допомогу більше 100 водіям.

Але, окрім цього, м. Тернопіль має ще одну проблему – через велику кількість снігу затруднено проїзд вуличною системою міста (до речі 9-10 грудня випала місячна норма снігу – прим. ред.). На сьогоднішній день в місті працює 21 одиниця техніки від КП «МШЕД» та 8 одиниць залучено по субпідрядах від різних організацій. За словами Владислава Стемковського, цього мало, тому “планується залучити техніку аеропорта, що простоює там без діла”.

На кінець виступу заступник мера запропонував заборонити пропуск великовагового транспорту деякими вулицями міста, зокрема, в Збаразькому напрямку.

Новини Тернополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.