На Тернопільщині кандидат від опозиції має дві судимості?

Неабиякий резонанс минулого тижня викликала інформація про те, що кандидат від «Батьківщини» по Теребовлянському виборчому округу Михайло Апостол має судимість. У цьому він зізнався у прямому ефірі на телеканалі TV-4, відповідаючи на запитання глядача. Окремі ЗМІ стверджують, що Апостол перебував на лаві підсудних двічі. Причому обидва факти кандидат приховав від ЦВК та громадськості.

Про те, як сталося, що особа з двома кримінальними судимостями стала узгодженим кандидатом від об’єднаної опозиції – «Батьківщини» і «Свободи» – ідеться у статті «Правда про Апостола…», яка опублікована у минулотижневому номері «НОВОЇ Тернопільської газети». Нагадаємо, за даними видання, першу судимість Михайло Апостол отримав у 1999 році за розкрадання майна (ст. 84 Кримінального кодексу, що передбачає позбавлення волі на строк від 2 до 4 років, або штраф у розмірі від 10 до 15 неоподаткованих мінімумів доходів громадян). Вдруге був засуджений порівняно недавно – в 2007 році. Проходив за ст. 364 ч. 2 «Зловживання владою або службовим становищем».

Цього тижня Апостол спробував «відбілити» свою репутацію, опублікувавши у ЗМІ «відкритий лист до опонентів». У пафосному тексті, що займає чверть газетної шпальти, кандидат «розтікається» у філософських роздумах про мораль, гідність, принципи та підступних опонентів. У кожному абзаці вживає слово «брехня». Щоправда, що саме кандидат має на увазі під цим словом – не вказано. Як немає основного твердження, котре було б логічним і цілком очікуваним у такому випадку – «судимий не був». Тобто, Михайло Апостол так і не спростував жодного факту своєї судимості. З цього випливає, що політик, фактично, підтвердив правдивість інформації про «темні» плями у своїй біографії, – пише За Збручем.

-1 thoughts on “На Тернопільщині кандидат від опозиції має дві судимості?

 • 17:58 | 4.10.2012 о 17:58
  Permalink

  Чомусь ніхто не згадує про те, що Деревляний із тупою впертістю вдруге пхає Апостола у нардепи. У попередньому скликанні Апостол був у списку БЮТ № 226. Зайдіть на сайт ВР або ЦВК і побачите! Кращого випадку для приниження ОО він не знайшов. На кого працюєш Василю??? Це ж треба так уміти підгадити Тернопіллю!!!

 • 20:17 | 4.10.2012 о 20:17
  Permalink

  Василько дерєвлєний,певне хапнув грошенєт і робить барський подарунок рєгіоналам і пані Наді(Хоптян),як її ніжно називає кандидат Апостол…

 • 20:55 | 4.10.2012 о 20:55
  Permalink

  От наприклад є нормальний мер м. Копичинець – Пеляк Володимир, треба було його по мажоритарці давати, він би там всіх порвав.

 • 14:57 | 27.10.2012 о 14:57
  Permalink

  Апостол гідний кандидат нашого округу і самий чесний а ці звинувачення це все брехня.Не вірте грошовитим брихунам .

 • 19:59 | 27.10.2012 о 19:59
  Permalink

  Це ж треба так вміти очорнити людину! Люди і так не піддаються на ваш фальш!!! Хоч як би ви там не старались. І розумні люди розуміють, що якби Апостол був судимий його ніхто б не зареєстрував кандидатом, і не все Деревляний рішає. А то як Люшняк і Давиденко оббріхують невинну людину всім відомо, але це на їх совісті!

Коментарі вимкнені.