“Оберіть свого, інтелігентного, і будете мати більше користі”, – Андрій Садовий у Тернополі підтримав Тараса Пастуха (Фото, Відео)

Міський голова міста Лева, яке називають найбільш європейським в Україні, завітав до Тернополя, 22 жовтня.

Спочатку Андрій Садовий зустрівся з представниками ЗМІ у готелі “Тернопіль”, а об 11 год. розпочалася зустріч з тернополянами у приміщенні Тернопільського драмтеатру Т.Шевченка. Там лідер політичної партії «Об’єднання «Самопоміч» зібрав сьогодні повний зал. Під час зустрічі тернополяни мали можливість не лише почути Андрія Садового, а й поспілкуватися з ним і поставити найбільш актуальні запитання.

Розпочав зустріч з представниками засобів масової інформації міський голова Львова з висвітлення першочергових завдань, які стоять перед майбутнім парламентом.

“Завдання нового парламенту – сформувати фаховий якісний уряд, тому що дуже важливі персоналії. Другий аспект: є надзвичайно багато законів, які сьогодні лежать і не приймаються. Це те, що стосується підтримки місцевого самоврядування. Хоча мова йде про безпеку нашої держави. Наступне, що повинен зробити новий парламент, – змінити податкове законодавство. Не таємниця, що 60% економіки держави перебуває у тіні. Як можна з такою ситуацією перемагати сильного ворога?” – із такими словами звернувся мер Львова до представників ЗМІ.

Андрій Садовий підняв і питання кадрових призначень в уряді.

“Я багатьох людей, які пішли працювати у цей уряд після Майдану, навіть начальниками жеків не взяв на роботу. А їх взяли працювати в уряд для того, щоб виконати квотний принцип. Таке треба припинити негайно! Це злочин проти людства, проти держави. Тому що людина, яка у своєму житті собачу будку не збудувала, керує цілою галуззю і “ні бе, ні ме”. Це сором!” – зазначив пан Садовий.

Звернувся до тернополян голова міста Львова із проханням підтримати Тараса Пастуха.

“Ця людина – хороший сім’янин, має прекрасну дружину, а це – дуже важливо. Він має четверо дітей, хорошу освіту, хороший фах. А хто має бути депутатом у вас? Ті, хто локшину вішають вам на вуха зранку до вечора? Оберіть свого, нормального, адекватного, інтелігентного, вихованого і будете мати більше користі”, – наголосив пан Садовий.

Протягом зустрічі у драмтеатрі тернополяни підняли ще чимало питань. Наприклад, йшлося про ставлення Андрія Садового до Закону “Про люстрацію”, а також про патріотичне виховання молоді.

Звернулася до тернополян і дружина Тараса Пастуха – Ірина.

“Я вважаю, що мій чоловік є порядною людиною, людиною фаховою і патріотом. І саме він зможе змінити наше місто. Тарас не підведе”, – запевнила вона.

На завершення Андрій Садовий запросив тернополян до Львова – на фірмову львівську каву.

Андрій Садовий під час зустрічі із представниками ЗМІ

Андрій Садовий з дружиною Тараса Пастуха та представники «Об’єднання «Самопоміч» – у Тернополі
Лідер «Об’єднання «Самопоміч» – на зустрічі з тернополянами у драматичному театрі ім. Т.Шевченка
Міський голова Львова зібрав повний зал

 

-1 thoughts on ““Оберіть свого, інтелігентного, і будете мати більше користі”, – Андрій Садовий у Тернополі підтримав Тараса Пастуха (Фото, Відео)

  • 15:22 | 24 жовтня, 2014 at 15:22
    Permalink

    Навіть робличчя Садового не робить цю партію привабливою для виборців, бо люди знають, хто ховається за гарною картинкою і ідеєю…

  • 10:05 | 25 жовтня, 2014 at 10:05
    Permalink

    Розумний вибір за нами, а не гнобити інших. Тому залиште Садового з його обличчям. Я за Кайду.

Comments are closed.