Партія розвитку України не піде на вибори у Раду

Тернопільська обласна організація Партія розвитку України не братиме участі в дострокових парламентських виборах, заявляє голова її Комітету Костянтин Баранов.
За словами Костянтина Баранова у цей економічно та політично важкий час проводити вибори не що інше як злочин, тому що в разі їх проведення Україну чекає півтори місяці безперервних образ, звинувачень, викривань, зрад, ситуативних союзів, конфлітків особистих образ, тощо.
«Це ніщо інше, як передвиборча кампанія. Та чи доречна вона сьогодні? Чи доречно сьогодні відвертати увагу від найголовнішої проблеми – війни? Напевно, що ні! Та для більшості амбітних новоявлених чи вже бувалих політиків це не аргумент. Не аргумент тисячі покладених людських життів. Не аргумент знищена економіка цілого промислового краю. Не аргумент вщент знищені зовнішньоекономічні зв’язки.
Сьогодні нашим вибором має бути всіляка допомога у встановленні миру в Україні! Якщо мир полягає у створенні дієздатної армії – то ми повинні всі гуртом створити свої збройні сили, аби вже жоден місцевий чи іноземний політик не зазіхав на цілісність нашої держави. Якщо мир буде полягати у веденні складних та тривалих переговорах – то ми повинні створити всі умови для міжрегіонального та міждержавного діалогу. Військовий конфлікт – це досить таки загадкове явище. Ми не знаємо чи прийде неспокій у наш західний край. Насамперед, маємо пильнувати і відслідковувати щонайменші ознаки війни. І жодні вибори нам не повинні у цьому заважати.
Тому, як керівник Тернопільської обласної організації Партії розвитку України інформую Вас, що ми не об’єднуємося з іншими політичними партіями , не висуваємо своїх мажоритарників, бо ми проходимо процес становлення, формування і розбудови. Ми нова політична сила з проєвропейським майбутнім, з сучасними програмовими і статутними документами прагнемо МИРУ в Україні ,стабілізації і розвитку. І якщо провести вибори сьогодні, в парламенті не буде представлений тимчасово окупований Крим, також ми ризикуємо, що без своїх представників у Верховній Раді залишаться мешканці двох найбільших регіонів країни – Донецької та Луганської областей. Тобто або цей парламент буде нелегітимним, або ж, провівши вибори, влада дасть зрозуміти, що державі ці території не потрібні», – зазначив політик.
Позиція політичної сили незмінна – вибори потрібно провести в мирний час. Адже про яке об’єктивне волевиявлення може йти мова, коли на деяких виборчих дільницях будуть стояти люди в балаклавах і зі зброєю в руках. . Тому Тернопільська обласна організація Партії розвитку України не буде брати участь у цьогорічних виборах до Парламенту!
«Основною метою політиків зараз має стояти встановлення МИРУ в Україні, об’єднання країни в єдине ціле та збереження цієї цілісності по всій території, але ніяк не передвиборча кампанія з мільйоном непотрібних обіцянок», – підсумовує голова Комітету Тернопільської обласної організації Партії розвитку України Костянтин Баранов.
Нагадаємо, 25 серпня президент Петро Порошенко розпустив Верховну Раду. Згідно з діючим наразі виборчим законодавством дострокові парламентські вибори повинні відбутися 26 жовтня.
За словами голови ЦВК Михайла Охендовського, на проведення позачергових парламентських виборів відповідно до норм чинного законодавства необхідно близько 980 млн грн, але завдяки внесенню змін до закону можна зменшити цю суму на 140 млн грн.

-1 thoughts on “Партія розвитку України не піде на вибори у Раду

  • 15:11 | 14.09.2014 о 15:11
    Permalink

    і той придурок ще щось буде говорити!!!!!!!!!!в ато нехай іде!!!!!!!!

Коментарі вимкнені.