Велику Березовицю чекають кардинальні зміни

У Великій Березовиці повне оновлення влади. Таку тенденцію показав новообраний селищний голова від «Громадського руху «Народний контроль» Ілля Костюк на другій сесії селищної ради.

Обравши новий виконком та затвердивши новий склад постійних комісій, заявив: готовий до плідної праці.
Нагадаємо, за результатом місцевих виборів 23-річний Ілля Костюк від «Народного контролю» став наймолодшим селищним головою в Україні, і, отримавши владну булаву, одразу розпочав зміни.
Найпершим нововведенням стала відкритість всіх рішень та дій місцевої влади. За словами Іллі Костюка, раніше всі засідання та сесії відбувались у тісному приміщенні селищної ради, тож люди не знали, що депутати обговорюють та які рішення приймають за зачиненими дверима. Та очоливши селищну раду, новообраний голова заявив: «Від сьогодні всі сесії будемо проводити у будинку культури, аби всі люди могли контролювати нашу роботу та брати безпосередню участь в обговоренні та прийнятті рішень». Таке нововведення односельчани сприйняли дуже позитивно.
Загалом на порядок денний було винесено чимало важливих питань, а долучалися до обговорення не лише депутати, а й представники громади Березовиці.
Зокрема, великий ажіотаж викликало питання будівництва нової школи, яке затягується десятиліттями. Люди хвилюються, аби за нового голови справа таки зрушила з місця.
Ілля Костюк запевнив, готовий зайнятися цією проблемою, вивчити всі документи та зробити все для того, аби пришвидшити процес. «Школа безумовно буде будуватися. Цим питанням займалися мої попередники, проте навмисне затягували будівництво та відмивали кошти на проекті. Контракт з проектною фірмою вже підписаний, залишилось очікувати надходження коштів з Державного фонду регіонального розвитку. Проте я готовий навести тут порядок, взяти на себе відповідальність за побудову школи, щоб виправдати довіру громади, адже це мій прямий обов’язок», – запевнив Ілля Костюк.

Коментарі вимкнені.