З такою командою “Народний фронт” обіцяє набрати до 20% голосів на виборах до Верховної ради

Сьогодні у Тернополі керівник Регіонального штабу «Народний фронт», кандидат у народні депутати у загальноукраїнському багатомандатному окрузі Роман Заставний розповів про програму і цілі партії та представив кандидата у народні депутати по 163 округу з центром у місті Тернопіль – коменданта Самооборони Майдану Тернопільщини Івана Ковалика.

Роман Заставний розповів, що партія побудована на принципі «не вождиському», а приходу до влади єдиної команди, яка здатна забезпечити виконання тих завдань, функцій та викликів, які ставить перед ними українське суспільство.

– Лідером «Народного фронту» є сьогоднішній прем’єр-міністр Арсеній Яценюк. У наших списках йде п’ять бойових командирів, не тих диванних, які зараз рекламуються на війні, а тих, хто захищає нашу Батьківщину. Також є лідери нашої держави, самодостатні політики, економісти, фахівці, які здатні вивести Україну з кризового стану.

Пан Роман наголосив, що партія побудована на командному принципі, що є дуже важливим в умовах, коли в Україні триває війна.

– Ми відмовились від тих засад  та принципів, які панували в Україні до цього часу. Ми відмовились від принципів, які інші політичні сили пропонують на цих виборах. Робота нашої команди – це захист від агресора. Ми називаємо все своїми іменами. Сьогодні в України є зовнішній агресор, який захопив нашу територію. Є серйозні виклики економічного плану. Команда демонструє, як вона готова боротись і, як вже бореться. І є програма дій на перспективу. Основна програма – це об’єднання з Європейським Союзом. Це є перша програма дій, програма реформ, яка вже започаткована.

Згадали під час зустрічі і про рейтинги, які розповсюджують у різних ЗМІ, де партія «Народний фронт» вважається не прохідною.  На що Роман Заставний відповів, що вони не можуть бути правдивими.

–          Усі дослідження показують, що Президент і Прем’єр-міністр користуються найбільшою довірою в українців. Зокрема, до Арсенія Яценюка рівень довіри складає 65%. Чи може при такому рівні довіри прем’єрська партія набрати мінімум 5%?  Це роблять навмисне, щоб на старті збити з того темпу, з яким люди відносяться до нас та, таким чином, формують електоральні вподобання. Я думаю, що це абсурд. Позначка 15-20% є абсолютно достатньо простою для такої професійної команди.

Для «Народного фронту» важливо сформувати повну вертикаль проукраїнської влади, запевняє Роман Заставний. За його словами, зараз на Сході реалізується мирний план Президента України Петра Порошенка, але він є недосконалим.

–          У нашої політичної сили є певні застереження до цього плану. Але він діє. І ми повинні прикласти всі зусилля на його реалізацію. Для того, щоб хоча мати чисту совість, що ми це робили. Нам не подобається в плані декілька фундаментальних, на наш погляд, речей. В першу чергу, це те, як має здійснюватись фінансування на цій підконтрольній бандитами території. Наша позиція: ми категорично проти, щоб видатки здійснювались з українського бюджету. Тобто, за рахунок нас усіх. Друге питання, яке нас хвилює, хто буде здійснювати контроль за прикордонною зоною. В цьому мирному плані не достатньо це висвітлено і не показано, як це має здійснюватись. Є сумніви, що план буде реалізований, але треба прикласти зусилля, щоб показати для зовнішнього агресора, що український політик сьогодні не розрізнений і здатен навіть у певній мірі підтримувати своїх опонентів. Наша політична сила виступає «за», а не «проти». В час, коли у країні йде війна, це є злочином виступати «проти».

Іван Ковалик розповів, що Самооборона Майдану на всеукраїнському рівні відгукнулась на запрошення «Народного фронту» ввійти у склад партії разом з усієї командою, тому ідуть на вибори разом. За його словами, теперішні вибори є дуже важливим процесом для України.

– Це те, за що стояли люди на Майдані. Адже основна з вимог людей – це очищення влади і проходження до неї нових людей. Хочу наголосити, що зараз є дуже важливим для людей. Якщо ми зараз не введемо у Парламент нових людей, які мають стати альтернативою тим, хто зараз сидить там, це і комуністи, і регіонали, які виконують замовлення олігархів, доти не буде перемоги на сході країни. Дуже приємно, що у «Народному фронті» є дійсно нові люди – це і командири батальйонів, це і відомі журналісти, які боролись на Майдані.

Іван Ковалик зауважив, що ця виборча компанія є дуже короткою та нестандартною.

Тому її він буде акцентувати на реальних справах. За його словами, розуміння політики після Майдану змінилось.

–          Політика – це не мати владу у своїх руках, а це служіння народу. Тому кожна людина має оцінювати кожного політика саме з цієї позиції.

Роман Заставний розповів, що з ними вели переговори різні партії про узгодження спільних кандидатів. Але «Народний фронт» вважає, що політична корупція не повинна зберегтися у Парламенті. Це є не правильні речі, каже він.

–          Внаслідок політичної корупції ми маємо ту ситуацію, яка є сьогодні на Тернопільщині. Відверто кажучи, покритикувати сьогоднішню владу в області складно. Але, якщо розглядати з позиції, що бездіяльність є злочином, то її треба у в’язницю садити. Тому що практично нічого не робиться. Це є якраз наслідком політичної корупції.

Партія Арсенія Яценюка “Народний фронт” закликає інших кандидатів об’єднатися навколо народного кандидата Івана Ковалика – лідера Самооборони Майдану Тернопільщини. Саме його кандидатура найбільше відповідає вимогам Майдану про те, що у владі повинні бути не політики і олігархи, а представники народу, які життям своїх синів заплатили за нове життя в Україні.

-1 thoughts on “З такою командою “Народний фронт” обіцяє набрати до 20% голосів на виборах до Верховної ради

 • 17:39 | 29.09.2014 о 17:39
  Permalink

  мудрий політик Заставний! і лідер партії Яценюк – сильний. то ж голосую за Івана Ковалика ( і Народний фронт звичайно).

 • 17:43 | 29.09.2014 о 17:43
  Permalink

  Іване, Іване з ким ти звязався….! З ким ти до фото став!

 • 17:43 | 29.09.2014 о 17:43
  Permalink

  шКОДА МЕНІ ТОГО МОЛОДОГО ХЛОПЧИНУ ЗВЯЗАВСЯ Д ТИМ ЗЛОДІЄМ зАСТАВНИМ ЯКИЙ ПІД ЧАС СВОЄЇ КАДЕНЦІЇ НАКРАВ В ГРОМАДИ МІСТА тЕРНОПОЛЯ.бІЖИ ВІД НЬОГО СИНКУ АТО ШАНСІВ В ТЕБЕ НЕ БУДЕ ВИГРАТИ

 • 17:47 | 29.09.2014 о 17:47
  Permalink

  Івасю, чув що ти ниби йдеш на вибори, але я і моЯ сімя і всі знайомі голосуватимемо проти тебе бо ти із Заставним, турчиновим і Авакіним ГАНЬБА!

  • 22:37 | 29.09.2014 о 22:37
   Permalink

   Аргументи дебільні у тебе Василю. Це не Ковалик підтримує Заставного, а Заставний Ковалика! Якщо Заставний похвалить твою дружину, то ти з нею розведешся, бо вважатимеш що вона звязалась з Заставним?? Ха-ха!

 • 18:46 | 29.09.2014 о 18:46
  Permalink

  Правильно Ковалик зробив, що пішов в політику, він людина слова. І добре, що в команді з Яценюком. Хоч буде шанс справді, щось зробити. А якби ще й Заставний пройшов, то в Тернопільщини б нарешті був шанс вирішити нагальні потреби

  • 22:43 | 29.09.2014 о 22:43
   Permalink

   нагайні проблеми то ще вкрасти комунальне майно яке міськрада не докрала?чи через своє приміщення яке здається в оренду сбербанк росії в центі підтримувати сепаратистів?ви то мали на увазі!

 • 22:45 | 29.09.2014 о 22:45
  Permalink

  ковалик сам штурмував то преміщення сбербанка а зараз що продався за пару серебняків.

 • 00:22 | 30.09.2014 о 00:22
  Permalink

  Банда працює заставний своїх протеже пхає, малого крикуна по мажоритарці а другого малого крикуна барну по списках ехх веселуха… Смисл від цих крикунів?

 • 09:20 | 30.09.2014 о 09:20
  Permalink

  йой Івасю. що ж ти робиш, юда зватимуть тебе.

 • 10:01 | 30.09.2014 о 10:01
  Permalink

  мудре рішення Ковалика і хороша в нього підтримка! попри критику і недругів Заставний багато доброго зробив для Тернополя! і в верховній раді багато зроблять з Коваликом,бо люди за команду Яценюка точно проголосують!

 • 11:40 | 30.09.2014 о 11:40
  Permalink

  Єврейська натура вилізла в ковалика. Він коли прийде до влади і про народ забуде і буде свої кишені набивати

 • 22:56 | 30.09.2014 о 22:56
  Permalink

  а піся не злипнецься 20 процентів взяти

Коментарі вимкнені.