Грузинський активіст – в українській владі

Автанділ Мдінарадзе

23 березня 2011 року Указом Президента України Віктора Януковича було призначено Голову Збаразької райдержадміністрації у Тернопільській області, ним став Мдінарадзе Автанділ Мамійович. Тоді на новопризначеного очільника покладались великі надії та окреслювались неосяжні перспективи для розвитку старовинного міста Збараж, який тоді до свого 800-річчя готувався освоїти величезні ко-шти, що надходили від держави та бізнесменів-благодійників.

Якими здобутками відзначає річницю свого «правління» Голова Збаразької РДА Автанділ Мді-нарадзе, грузинський активіст в українській владі? Як звітуватиме перед гарантом, однопартійцями та громадою цей яскравий представник ради районного масштабу? Хоча, на даний момент висока ймові-рність того, що незабаром громадянин Автанділ Мдінарадзе «звітуватиме» у місцевому суді.

Як стало відомо, днями на діючого Голову Збаразької РДА Автанділа Мамієвича Мдінарадзе співробітникам силових структур складено Протокол про виникнення корупційних дій. Даний доку-мент передано до місцевого суду.

На чий бік цього разу стане українська Феміда? Чи не завадить дати правильну оцінку протиза-конним корупційним діям Голови Збаразької РДА його наближеність до Голови обласної державної адміністрації Валентина Хоптяна? Чи переконливими будуть свідчення керманичів Тернопільщини щодо витрат коштів, пов`язаних із будівнитством спортивного комплексу, реконструкції майдану у центрі Збаража, щодо числених зловживань службовим становищем у, так званому, «наведенні поряд-ку в роботі кар`єрів», запуску спиртзаводу в Зарубинцях, про які знає й говорить практично кожен із мешканців Збаразького району. Чи почує їх суд? Чи дасть суспільству відповідь на питання : війна з корупцією оголошена всім очільникам, або лише опозиціонерам?

-1 thoughts on “Грузинський активіст – в українській владі

  • 09:02 | 23.03.2012 о 09:02
    Permalink

    Для чого ж настільки перейматись Збаражем?… Яскравий приклад подібних порушень високопосадовцями – Теребовлянщина. Тільки тут фігурував голова районної ради. Нічого сенсаційного…Керівник спокійно працює і дальше переймається питаннями свого бізнесу. То що? Українцям можна , а грузинам ні?

  • 22:58 | 12.04.2012 о 22:58
    Permalink

    Ірино , таке враження, що і ви – громадянка Грузії! Як це – для чого перейматись Збаражем??? Бо це – Україна ! Бо нас на рівному місці обкрадають, а ми такі хороші навіть не будемо говорити про це??? Ганьба!

Коментарі вимкнені.