Де сидить зло? Або “листи щастя” по-тернопільськи

Звернення з таким заголовком виклав у групі Рада Бізнесу Тернопілля  підприємець.

Шановні колеги, до сьогоднішнього дня для мене відповідь на це питання була такою – воно сидить десь там далеко, можливо у Кремлі, можливо у головах снайперів які відстрілювали наших людей … можливо ще де-інде …хто зна…але десь далеко. 
Але сьогодні я твердо переконався, що воно сидить зовсім близько, у нас під носом, у владних кабінетах і кабінетиках всіх рівнів, у головах чиновників які присмоктались намертво до своїх крісел в надії далі наїжджати, гарбати, розкручувати, підставляти, збагачувати себе і своє вище керівництво.

Що заставило так подумати – прості банальні листи щастя  повідомлення про перевірку), про які знає кожен хто має хоч якесь відношення до підприємництва.
Таких до мене та людей які зі мною працюють за останніх два місяці прийшло аж п”ять.
Фото однієї додаю нижче, всі інші такі-ж, тільки дати різні та прізвища.. 
Мало того що ці перевірки незаконні, про що наш юрист склав скаргу з детальною аргументацією (заключна частина скарги на фото, кому потрібно весь текст – звертайтесь), 
мало того що підприємство яке я розвиваю біля 20 років має бездоганну репутацію та не має скарг від споживачів нашої продукції та послуг, так ці листи писались в той час коли під кулями гинули люди, коли підприємці мобілізовували сили і засоби для допомоги майданівцям, коли країна опинилась в дуже складній політичній ситуації і майже на грані війни …

Але що чиновникам до долі людей,долі Країни – їм потрібно під шумок зібрати ще трохи грошенят, можливо останніх в їхньому примітивному і недолугому житті.
Я не кажу що їх шляк ясний трафить, боронь Боже, хай живуть, але хай мають елементарну людську совість, елементарну повагу до людей.

Мені дуже цікаво запитати підписанта цих папірців – що це було? Загальмив і спрацював по-інерції? можливо щось не добудував чи в борги заліз і треба грошенят? чи можливо це політика нової влади і функціонер тут ні при чім?

Як думаєте, хлопці та дівчата, варто запитати чи ні?

 

А це перевіряльщики в кількості 5 шт. , які приїхали аж на двох автомобілях. Після отримання скарги та невнятного мукання про те, що вони не винні, що їх напрягає начальство, відразу почали дзвонити до патрона  – шеф усе пропало.

Додаю до емоційно-ліричного допису конкретний документ – скарга на незаконне призначення планової перевірки . Можливо комусь це допоможе . Це стосується підприємців-спрощенців . Поки-що чекаємо на відповідь , після будемо працювати далі .
№ ___ від ”26” березня 201 4 року 

Начальнику Державної інспекції України
з питань захисту прав споживачів у Тернопільськй обл.

С К А Р ГА 
на повідомлення _____________________про проведення перевірки

Мною, приватним підприємцем ___________2014 року отримано повідомлення від _________________________про проведення планової перевірки _______________________, підписаної заступником начальника інспекції з питань захисту прав споживачів у Тернопільській області __________________ (копія додається).
З вищевказаним повідомленням не погоджуюсь і прошу його скасувати, оскільки:
У відповідності до вимог Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» від 05.04.2007року №877-V із змінами та доповненнями, Управлінню у справах захисту прав споживачів надано право здійснювати державний нагляд (контроль) в межах повноважень, передбачених законодавством, щодо виявлення та запобігання порушенням вимог законодавства суб’єктами господарювання .
Згідно статті 4 Закону державний нагляд (контроль) здійснюється шляхом проведення планових та позапланових заходів (перевірок) за місцем провадження господарської діяльності.

У відповідності до вимог Закону України ” Про особливості здійснення державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності щодо фізичних осіб – підприємців та юридичних осіб, які застосовують спрощену систему оподаткування, обліку та звітності” від 23 лютого 2012 року № 4448-VI (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2012, № 49, ст.558) (надалі Закон №4448-VI) визначено порядок здійснення державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності щодо фізичних осіб – підприємців та юридичних осіб, які застосовують спрощену систему оподаткування, обліку та звітності. 

Згідно статті 2 Закону 4448-VI: – Дія цього Закону поширюється на фізичних осіб – підприємців, які не зареєстровані платниками податку на додану вартість, діяльність яких не віднесена до високого ступеня ризику відповідно до Закону України “Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності”.
Приватний підприємець ________________ господарську діяльність проводить за спрощеною системою оподаткування (платник єдиного податку 2-ї. групи), свідоцтво платника єдиного податку видано _____________________ (копія додається). Платником податку на додану вартість підприємець _________________ не являється. У відповідності до вимог Закону України “Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності” від 05.04.2007року №877-V із змінами та доповненнями, господарська діяльність підприємця ___________________ відноситься до низького ступеня ризику.

Згідно статті 2 Закону 4448-VI: –
1. Здійснення державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності щодо фізичних осіб – підприємців та юридичних осіб:
органи захисту прав споживачів проводять виключно позапланові перевірки за скаргами споживачів.
2. Органам державного нагляду (контролю), їх посадовим особам забороняється здійснювати щодо фізичних осіб – підприємців та юридичних осіб заходи державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності, не передбачені цим Законом.

Враховуючи вищевказане, прошу повідомлення від ____________________ про проведення планової перевірки скасувати, проведення планової перевірки відмінити.

У випадку подальших протизаконних дій зі сторони інспекції з питань захисту прав споживачів у Тернопільській області я змушений звернутись в правоохоронні органи, а також в громадські організації та в засоби масової інформації. 

Підпис .дата …

 

 

-1 thoughts on “Де сидить зло? Або “листи щастя” по-тернопільськи

  • 23:03 | 29.03.2014 о 23:03
    Permalink

    Якщо у підприємства бездоганна репутація, то чому керівник пише інкогніто. Мабуть не все так гладко… Дайте назву вашої продукції і фірми і почуєте від людей що вони про вас думають…

    • 23:04 | 29.03.2014 о 23:04
      Permalink

      У тій групі, що є посилання у статті, є імя чоловіка. Тому не інкогніто

  • 23:04 | 29.03.2014 о 23:04
    Permalink

    Якщо у підприємства бездоганна репутація, то чому керівник шифрується? Мабуть не все так гладко… Дайте назву вашої продукції і фірми і почуєте від людей що вони про вас думають…

Коментарі вимкнені.