Головний лікар Тернопільської психоневрологічної лікарні Володимир Шкробот отримав високу нагороду

За значний особистий внесок у розвиток вітчизняної системи охорони здоров’я, надання кваліфікованої медичної допомоги та високу професійну майстерність нещодавно головний лікар Тернопільської комунальної клінічної психоневрологічної лікарні Володимир Шкробот отримав орден «За заслуги» першого ступеня.

Володимир Васильович став повним кавалером одного з найпочесніших орденів України. Нагадаємо, що орден «За заслуги» II ступеня він отримав у 2007 році, третього ступеня – у 2004 році.

Вітаємо Володимира Шкробота з отриманням високої нагороди! Шановний Володимире Васильовичу, цей орден є свідченням того, що Вашу працю і внесок у розвиток української медицини гідно оцінили на загальнодержавному рівні. Ми бажаємо Вам ще багатьох років міцного здоров’я, невичерпної енергії, успіхів та невтомності у Вашій благородній справі!

MED_3390

Тернопільська комунальна клінічна психоневрологічна лікарня, яка під Вашим керівництвом невпинно розвивається і модернізується, є надійним партнером Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського в освітньому і медичному аспектах. Саме тут розташовані клінічні бази ТДМУ, де студенти здобувають необхідні їм знання і практичні навички. Ми сподіваємося на подальшу тісну співпрацю та спільне служіння на благо України та розвиток системи охорони здоров’я громадян нашої держави.

Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.

Коментарі вимкнені.