У Тернополі завелися страшні шкідники

Фото Тернопільська липа

Я ходжу Тернополем по справах, минаю старі і не дуже давні вулиці. На них багато живого, дерев, кущів, трави, птахів, людей. Скільки часу потрібно для того аби виросло дерево? Багато! І не просто багато, а рівно стільки скільки триває наше дитинство чи юність, а може й чиєсь коротке життя.

На вулицях мого міста завелися страшні шкідники. Не хочу нікого обзивати поганими словами, але те, що ці паскудники витворяють можу повіряти або ж стихійним лихом або ж з невідворотними наслідками якоїсь війни.

Ці люди нищаться дерева Тернополя. Якби ж то нищать .. вони їх калічать, а потім залишають сохнути. Ці люди псують здоров’я мені та моїм знайомим, які живуть поряд них.

Інколи складається таке враження, що вони якісь недовчені та обмежені. Інших слів просто не знаходжу, бо те що витворяють із деревами не налазить та здорову голову. Якщо вже надумали паскудити – то позрізайте повністю.

Тернопільські парки нагадують цвинтарі, а центрові вулиці обгороджені великими патиками.. Що це за дикість? Ви ж травите себе і своїх дітей.

Я добре розумію що таке верба та тополя бо все життя поряд природи. Але ж навіщо займатися вандалізмом? Посадіть нові, а потім поетапно зрізайте старі..

Тарас Циклиняк

-1 thoughts on “У Тернополі завелися страшні шкідники

  • 10:45 | 6 травня, 2013 at 10:45
    Permalink

    Дістали ми тернополян не на жарт. Ще трохи познущаємося над “файним” містом – і негайно у відставку! Щоби на вилах не винесли.

Comments are closed.