«Кавказька полонянка» по-тернопільськи

Сюжет славнозвісної комедії «Кавказька полонянка», щоправда з менш романтичними епізодами, повторився нещодавно в Тернополі. Відмінностей у цих історіях чимало, та бажання екранного героя і тернополянина співпали – будь-що утримати біля себе жінку.
І не альпіністка, і не комсомолка, але вона припала до душі 56-річному чоловікові. Він не раз задивлявся, коли жінка гуляла в дворі, не раз зустрічалися на вулиці, та хіба на 15 років молодша тернополянка могла звернути увагу на вічно захмелілого підстаркуватого кавалера.
Але не варто бути такими категоричними, бо якогось дня, коли чоловік підійшов до молодиці і запропонував зайти до його помешкання і подивитися на кота (у жінки є кішка з якою вона постійно гуляє і навіть пробує розводити котяче потомство на продаж) вона не заперечила.
Розкішна дача з фарфоровими сервізами на дванадцять персон на гостю не чекали, а квартира-притон на дев’ятому поверсі, куди господар приводив таких же любителів випити, як і сам. Але щойно жінка переступила поріг, люб’язний власник кота на ключ замкнув вхідні двері і запропонував випити, мовляв, улюбленець десь гуляє, тож згаємо час за чарчиною.
Биття посуди та істерик не було, гостя мирно сіла за стіл і випила з малознайомим чоловіком. Либонь, жінка навіть не уявляла, що під замком їй доведеться пробути не один день.
Кота не дочекалися, і гостя поспішила до виходу. Але двері були замкнені. Тоді й стала зрозумілою істинна причина такого запрошення, адже горілка розв’язала язик залицяльнику і він переконував полонянку, що вона буде його жінкою.
Аби гостя могла наодинці подумати над поставленим перед нею фактом, бо вибору зловмисник їй не залишив, лиходій сам пішов з квартири, зачинивши всередині полонянку. Потерпіла розповідає, що пробувала кричати, кликати через вікно на допомогу, але ні сусіди, ні перехожі не реагували. Чому? Бо, як розповіли жителі будинку, в цьому помешканні голоси ніколи не стихали – вічно п’яні гульби та розваги.
Майже дві доби тернополянці довелося жити в притоні. Жінка до останнього сподівалася, що її шукатиме бодай співжитель, але, як з’ясувалося, тому було байдуже.
Вихід із ситуації, що склалася, 41-річна потерпіла шукала різними шляхами. Розуміючи, що допомоги чекати немає звідки, полонянка стала провокувати зловмисника на сварки. Гадала, розсердиться – прожене. Але марно. Провокація закінчилася побоями і спробою змусити до статевих стосунків. Тоді жінка вирішила гроти роль покірної слугині. Сама припрошувала чоловіка до чарки, аби той сп’янів і заснув. Не скоро вдалося реалізувати таку тактику. Чоловік пив, але вдома не ночував. Щойно смеркало, він йшов з квартири, замкнувши двері на замок. Та однієї ночі план таки спрацював. Під ранок зловмисника звалила з ніг втома та горілка, а жінці вдалося вийняти з кишені штанів ключ.
Першими, за допомогою до кого звернулася тернополянка, були міліціонери міськвідділу. Ретельно розібравшись в ситуації, правоохоронці порушили кримінальну справу. Головним підозрюваним став 56-річний залицяльник. Йому інкримінують другу частину статті 146 ККУ – незаконне позбавлення волі людини, що супроводжувалося заподіянням фізичних страждань. Законодавством за вчинення такого злочину передбачене покарання у вигляді обмеження або позбавлення волі до п’яти років.
Підозрюваний, що називається, співпрацює зі слідством, дає свідчення, а головне, не заперечує, що вчинив злочин. От тільки на запитання, чому таким чином домагався уваги жінки – відповісти не зміг.

Коментарі вимкнені.