Від облдержадміністрації – аж до Мишкович, віднині – аж до суботи: у Тернополі День спорту

День фізичної культури і спорту у Тернополі відсвяткують по-спортивному.

Згідно з Указом Президента України, починаючи з 1992 року, в другу суботу вересня у нашій державі відзначається День фізичної культури і спорту. Цьогоріч це свято припадає на 14 вересня. У Тернополі спортивні заходи з нагоди Дня фізичної культури і спорту відбуватимуться на набережній Тернопільського ставу у парку імені Тараса Шевченка.

А офіційні урочистості з нагоди Дня фізичної культури і спорту заплановані уже на сьогодні – 12 вересня. Так, церемонія нагородження представників спортивної галузі краю з нагоди професійного свята за участю керівництва області відбудеться о 12 годині в приміщенні облдержадміністрації

Основні ж заходи розпочнуться у суботу, 14 вересня, о 9 годині 30 хвилин офіційною церемонією відкриття та стартом Всеукраїнської велоестафети «Спорт для всіх єднає Україну!», що проляже вулицями міста і аж до Мишкович. В цей самий час набережна і парк перетворяться на суцільний спортивний майданчик.

Так, довкола озерця «Чайка» відбуватиметься легкоатлетична учнівська естафета за участю команд загальноосвітніх шкіл Тернополя. На головній алеї парку будуть розгорнуті майданчики для вуличного баскетболу та дворового футболу. Поруч проходитимуть перегони юних біатлоністів на лижоролерах, а з іншого боку набережної – неподалік від дитячого майданчика – змагатимуться скейтбордисти та ролери.

Чемпіонати з міні-футболу, жіночого та чоловічого волейболу та турнір з великого тенісу розпочнуться в цей час на майданчиках спортивної бази ФСТ «Динамо». Таким чином, День фізичної культури і спорту у Тернополі відзначать по-спортивному.

Коментарі вимкнені.