Обличчя Тернополя: Наталія Леськів займається захистом оригінальної продукції

Наталія Леськів
Народилась в наймальвничішому, найкрасивішому, найтеплішому серцю – Тернополі. Обожнюю своє рідне місто, його жителів на настрій. Саме тому, після закінчення школи точно знала, що здобуватиму вищу освіту в Тернополі.
Навчаюся я в двох університетах – Тернопільському національному економічному та Тернопільському національному педагогічному університеті ім. В. Гнатюка.
Паралельно із навчанням, працюю в компанії “Protection Group”, яка займається захистом оригінальної продукції.
Моє хобі – спорт та книги. Дуже люблю починати день із пробіжки, вдихаючи свіже ранкове повітря та завершувати його разом із книгою, яка дає можливість розрядитись та поринути в інший світ.
Я займаюсь громадською діяльністю. Реалізація власних проектів та ініціатив приносить мені велике задоволення. Найбільше я люблю втілювати благодійні проекти, що мають на меті допомогти людям, які цього потребують, адже вважаю це своїм християнським обов’язком.
Страхів у мене немає, на все воля Божа, адже справжнє звільнення від страху полягає в повній віддачі свого життя Господу.
Тернополянам бажаю цінувати свій час, насолоджуватись кожною прожитою хвилиною, миттю, проведеною разом із рідними. Ми занадто часто забуваємо про сенс нашого життя, витрачаючи себе на зовсім непотрібні речі чи роботу, а не на почуття, емоції або любов.
Друзі, живіть, відчувайте та кохайте сьогодні!

Кожен із Вас може стати обличчям Тернополя, Збаража, …, містечка чи села Тернопільської області та розповісти про свої мрії, улюблену справу. Для цього просто напишіть на електронну адресу info@poglyad.te.ua або залишіть коментар у групі Вконтакте.

Коментарі вимкнені.