Роман Романів з Тернополя встановив рекорд, набравши 600 балів із трьох дисциплін

Випускники й випускниці 11-А та 11-Б класів Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ст. N 27 імені В. Гурняка впродовж кількох років стикалися з багатьма викликами: навчання в дистанційному форматі через COVID-19, воєнний стан у країні, уроки в укритті, виконання домашніх завдань при свічках через вимкнення електроенергії.
Юнаки і юнки не лише зуміли справитися із труднощами, а й продовжили історію успіху нашої школи, повідомляють у навчальному закладі.

Так, учень 11-Б класу Романів Роман цьогоріч встановив рекорд, набравши 600 балів із трьох дисциплін: з математики (учителька Ільчук Л.М.), з історії України (учителька Лесечко О.В.), з хімії (учителька Солтис Н.С.). Високий результат Романа – не випадковість, адже брав участь в олімпіадах з математики, систематично готувався до уроків, займався самоосвітою. Під час складання НМТ неабияк допомогло вміння керувати емоціями та здатність зосередитися в складних ситуаціях.

 

– Пишаємося досягненнями кожного учня та кожної учениці нашого закладу освіти. Нехай здобуті знання сприятимуть реалізації планів, підкоренню нових вершин!
Щасливого й переможного польоту, дорогі випускники та випускниці! – йдеться у повідомленні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *