11 учнів Тернопільської школи №3 отримуватимуть іменні стипендії

17 серпня під чaс сесії міськoї рaди крaщим тернoпільським шкoлярaм вручили сертифікaти нa oтримaння іменних стипендій у гaлузі нaук тa у нoмінaції «Крaщий учень шкoли». 

11 школярів Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ст.№3 з поглибленим вивченням іноземних мов були удостоєні бути номінованими на ці нагороди за вагомі досягнення у навчанні, громадську активність, наполегливу працю.

Отже, переможці:

Номінація «Кращий учень школи»  –  Стаханська Анастасія Олександрівна – учениця 11-А класу

• 2018 р. – переможець ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу- захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України
(диплом ІІ ступеня).
• 2018 р. – Грамота Тернопільської обласної державної адміністрації, Тернопільської обласної ради за досягнуті вагомі результати у номінації «Біологія та хімія» (премія імені Івана Горбачевського).
• 2018 р. – учасник ІV етапу Всеукраїнської олімпіади з хімії (диплом учасника).
• 2018 р. – переможець ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики (диплом ІІІ ступеня).

У галузі мовознавства (українська мова) – стипендія імені Дмитра Бучка – Оплета Ольга Іванівна – учениця 11-Б класу

• 2018 р. – переможець ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури (диплом ІІ ступеня).
• 2017 р. – переможець ІІ етапу VIIІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т.Шевченка (ІІ місце).
• 2017 р. – переможець ІІ етапу ХVIIІ Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика (ІІІ місце).
• 2018 р. – переможець ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з хімії (ІІІ місце).
• 2018 р. – переможець ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з географії (ІІІ місце).

У галузі мовознавства (іноземна мова) – стипендія імені Зенона Кузелі – Лукащук Василь Васильович – учень 10-Б класу

• 2018 р. – переможець ІV етапу Всеукраїнської олімпіади з французької мови (диплом ІІ ступеня).
• 2018 р. – Грамота Тернопільської обласної державної адміністрації, Тернопільської обласної ради за досягнуті вагомі результати у номінації «Іноземні мови» (премія імені Зенона Кузелі).
• 2018 р. – переможець ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з французької мови (диплом І ступеня).
• 2018 р. – переможець ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури (І місце).
• 2017 р. – переможець ІІ етапу ХVIIІ Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика (І місце).

У галузі літературознавства і поезії – стипендія імені Володимира Гнатюка – Сліпченко Дарина Миколаївна – учениця 9-Б класу

• 2017 р. – переможець ІІІ етапу VIIІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т.Шевченка (диплом І ступеня).
• 2017 р. – призер ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури (ІІ місце).
• 2017 р. – призер ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови (ІІІ місце).
• 2018р. – переможець ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу дослідницьких робіт Малої академії наук України серед учнів 6-8 класів (диплом І ступеня).
• 2018 р. – сертифікат мовного іспиту IELTS (рівень C1).
• 2017 р. – переможець ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з історії (ІІІ місце)

У галузі фізики – стипендія імені Івана Пулюя – Хомишин Олександра Андріївна – учениця 11-В класу

• 2018 р. – переможець ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу- захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (диплом ІІІ ступеня).
• 2018 р. – Грамота Тернопільської обласної державної адміністрації, Тернопільської обласної ради за досягнуті вагомі результати у номінації «фізика» (премія імені Івана Пулюя).
• 2018 р. – призер ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики (диплом ІІ ступеня).
• 2018 р. – призер національного етапу Міжнародної конференції молодих вчених «ICYS – Украіна» (ІІІ місце).
• 2018 р. – переможець обласного фестивалю фізичного експерименту (диплом І ступеня).
• 2017/2018 н.р. – навчання у Всеукраїнській науковій фізичній школі.

У галузі музики (володіння музичним інструментом) – стипендія імені Василя Барвінського – Чучук Тетяна Олегівна – учениця 6-Б класу

• 2018 р. – переможець обласного конкурсу юних піаністів (диплом І ступеня).
• 2017 р. – переможець обласного конкурсу юних піаністів (диплом ІІ ступеня).

У галузі біології – стипендія імені Степана Гжицького – Савка Олеся Олегівна – учениця 11-В класу

• 2018 р. – переможець ІV етапу Всеукраїнської олімпіади з екології (диплом ІІІ ступеня).
• 2018 р. – Грамота Тернопільської обласної державної адміністрації, Тернопільської обласної ради за досягнуті вагомі результати у номінації «екологія» (премія імені Івана Верхрадського).
• 2018 р. – переможець ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології (диплом І ступеня).
• 2018 р. – переможець ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології (диплом І ступеня).
• 2018 р. – учасник ІV етапу Всеукраїнської олімпіади з французької мови (диплом учасника).
• 2018 р. – переможець ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з французької мови (диплом І ступеня).
• 2018 р. – призер ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови (диплом ІІ ступеня).
• 2017 р. – призер ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії (ІІ місце).
• 2017 р. – призер ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства (ІІ місце ).

У галузі хімії – стипендія імені Івана Горбачевського – Брюхань Софія Олександрівна – учениця 10-А класу

• 2018 р. – переможець ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії (диплом ІІІ ступеня).
• 2018 р. – переможець ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики (диплом ІІІ ступеня).
• 2018 р. – переможець ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії (І місце).
• 2018 р. – міський етап конкурсу «Безпека в житті- життя в безпеці» (ІІІ місце).

У галузі фізичної культури та спорту – стипендія імені Андрія Юркевича – Медоєва Олександра Олегівна – учениця 10-А класу

• 2018 р. – чемпіонат України з біатлону пам’яті ЗТУ Зоріна Б.М. (диплом за І місце у естафеті 3на 5 км).
• 2018 р. – відкритий чемпіонат Тернопільської області та Всеукраїнські змагання з лижних гонок (ІІІ місце).
• 2017 р. – чемпіонат України з біатлону пам’яті ЗТУ Зоріна Б.М. (диплом за ІІ місце у супер-спринті).
• 2017 р. – чемпіонат України з біатлону пам’яті ЗТУ Зоріна Б.М. (диплом за ІІ місце у супер-спринті).
• 2017 р. – чемпіонат України з біатлону пам’яті ЗТУ Зоріна Б.М. (диплом за ІІ місце у індивідуальній гонці).
• 2017 р. – чемпіонат України з біатлону пам’яті ЗТУ Зоріна Б.М. (диплом за ІІ місце у естафетній гонці).
• 2017 р. – чемпіонат Тернопільської області у лижних гонках (диплом за ІІ місце у естафетній гонці).
• 2017 р. – всеукраїнські змагання з літнього біатлону (ІІ місце).
• 2017 р. – відкритий чемпіонат Тернопільської області з літнього біатлону (І місце).
• 2017 р. – відкритий чемпіонат Тернопільської області з лижних перегонів (І місце).
• 2017 р. – відкритий чемпіонат Тернопільської області з спринтерської гонки (ІІ місце).
• 2017 р. – переможець номінації «Кращий спортсмен» КУТОР «ТОДЮСШ із зимових видів спорту» (диплом).

У галузі правознавства – стипендія імені Станіслава Дністрянського –  Дідух Марія Юріївна – учениця 11 –В класу

• 2018 р. – переможець ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства (диплом ІІ ступеня).
• 2018 р. – призер міського етапу конкурсу «Безпека в житті – життя в безпеці – 2018» (ІІ місце).
• 2018 р. – Грамота у номінації «За волю до перемоги» відкритого Західноукраїнського інтелектуального турніру «NATUS VINCERE».

У галузі учнівського самоврядування – стипендія імені Володимира Лучаківського – Півторак Олеся Марія Святославівна – учениця 11 –В класу

• 2018 р. – президент міського учнівського самоврядування «Наснага».
• 2018 р. – переможець ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу- захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (диплом ІІ ступеня).
• 2017 р. – участь у міському конкурсі учнівської молоді «Знати сьогодні, щоб жити завтра» (ІІІ місце).

загрузка...

Comments are closed.