Барна випередив Яценюка в реформуванні структури ОДА

Не встиг Премєр-Міністр України А.Яценюк написати в своєму Твіттер-акаунті про необхідність реформування структур обласних державних адміністрацій, як голова Тернопільської ОДА Степан Барна вже прозвітував про зроблене.

“Мною тиждень тому підписано розпорядження про проведення реорганізації в Тернопільській обласній державній адміністрації, яке передбачає скорочення численного апарату приблизно на 50% з тим, щоби оптимізувати структуру управління в області через  скорочення посад заступників. Скорочення посад, які уже віджили і є рудиментом комуністичного минулого та обкомів”, – повідомив С.Барна на брифінгу в Адміністрації Президента, передає РБК-Україна (http://www.rbc.ua/rus/news/glava-ternopolskoy-oga-rasporyadilsya-sokratit-1439380063.html).

Зазначимо, що нова структура управління країною передбачає укрупнення громад та фінансування їх напряму з державного бюджету. Тому цілком можна припустити, що з 2017 року, коли нові громади виберуть старост та повноцінно запрацюють, такі структури як ОДА та РДА зникнуть, як такі, що не матимуть більше жодних повноважень.

 Степан Барна став першим губернатором, що відкрито про це сказав та своїми діями оптимізовує апарат Тернопільської облдержадміністрації до роботи в нових умовах.

Коментарі вимкнені.