Батальйон «Тернопіль» запрошує у свої ряди добровольців на зарплату 4200 грн.

Усі патріоти, яким небайдужа доля України, хто має бажання захищати свій край від злочинних посягань та охороняти громадянський правопорядок, можуть реалізувати усе це, вступивши у спеціальний батальйон патрульної служби міліції особливого призначення «Тернопіль».

На службу до підрозділу приймаються чоловіки віком до 40 років, з повною загальною середньою освітою. Для зарахування у батальйон необхідно надати паспорт України, військовий квиток, індетифікаційний номер та медичну довідку.

Юнаки призовного віку, які захочуть вступити до лав батальйону «Тернопіль», на період служби отримають відстрочку від строкової військової служби.

Набір кандидатів проводиться на контрактній основі з випробовувальним терміном від 3 до 6 місяців.

Мінімальна зарплата контрактника батальйону – 4200 гривень.

За додатковою інформацією звертатись у відділ кадрів міськрайвідділу за місцем проживання, а також за адресою: м.Тернопіль, вул.Валова,11. контактні телефони: (0352) 27-13-14, 27-10-46, 27-13-55, 27-13-69, 067-352-92-66.

Нагадаємо, що на сьогодні уже півсотні бійців батальйону «Тернопіль», який складається в основному з добровольців – майданівців, колишніх військовослужбовців, пенсіонерів органів внутрішніх справ – захищають цілісність нашої держави на Сході України. Хлопці забезпечені усім необхідним: формою, взуттям, спецзасобами, зброєю, медикаментами, харчами, водою та предметами першої необхідності. Управління постійно підтримує зв’язок з бійцями, а усі проблеми, які виникають, вирішуються швидко.

Коментарі вимкнені.