Борис Явір для охочих тернополян організовує казку

22-23 червня 2013 р. в Збаразькому замку відбудеться «Ніч вогнів»

Якщо Тобі 13-19 років і ти завжди мріяв потрапити у казку, побавитися у рольову гру, тоді у тебе є така можливість. Референтура пластового табору “Середземські вогні” та Національний заповідник “Замки Тернопілля” запрошує пластунів, пластунок та всіх охочих на захід із тереновою грою (квестом) у Збаразькому замку, який відбудеться в ніч з 22—23 червня.

Тебе очікує казка, в якій усе буде насправді: Червона шапочка, вовк, бабуся і мисливці. В процесі безпосередньої участі у грі реконструкційного типу Ти зможеш визволити Червону шапочку та врятувати її від злого Вовка! Від Тебе залежить розвиток казки!

Програма заходу включає екскурсію замком, пластову ватру та теренову гру (квест) реконструкційного типу. Скористайся нагодою побувати у Казці!
Зіграймо разом!

Для того щоб стати учасником потрібно лише заповнити зголошення (як індивідуальне, так і групове можна завантажити із розділу «Документи» на сторінці заходу в соцмережі) та відіслати його на е-пошту seredzemskivohni@gmail.com із темою листа “Ніч вогнів”.

Орієнтовна вкладка – 15 гривень.

Контактні телефони:
067-1968191 (Оля)
097-2993940, 093-2260899 (Борис)

Ви запитаєте, який був кращий день в моєму житті? Це була ніч! © Бріджит Бардо

Коментарі вимкнені.