Чому вчорашня сесія Тернопільської міської ради була не схожою на жодну попередню?
Інформаційний звіт депутата Тернопільської міської ради Андрія Шкули:
“Вчорашня (3 березня) сесія міської ради була важкою. Але не схожою на попередні. Депутати не пропустили багато питань, які б створили проблеми тернополянам або які порушують Закон. Багато кому такий хід подій не подобався. Хтось, кого раніше не бачили з цигаркою, вийшов курити, хтось ініціював повторні голосування за питання, яке хотів проштовхнути, хтось дивився «квадратними» очима, розуміючи, що все йде не по звичних сценаріях. Як наслідок:
З порядку денного сесії зняли питання про продаж права оренди на більш ніж 50 сотих землі під вікнами мешканців будинку по 15 Квітня 27 та 29; Більшості голосів не набрало питання про виділення 60 сотих зеленого скверу на Довженка під ринок. Це питання вже вдруге виносять на сесію і щораз наполегливіше. Приміром, цього разу «аргументами за» були: електронна петиція за створення ринку та письмове звернення мешканців Східного (55 підписів), які просили створити там ринок. Аргументом «Самопомочі», яка проти такого дерибану були: Генеральний план міста, згідно з яким там зелена зона, та підписи людей з довколишніх будинків, які наші депутати і представники місцевих ОСББ збирали в неділю: 180 підписів з яких 157 людей проти ринку! Активно проти ринку, варто сказати, виступав депутат від того округу Назарій Редьква.
Не пропустили депутати 80% всіх питань пов’язаних з виділенням землі сервітутами (це нова схема дерибану землі). Але, чомусь (буду з’ясовувати чому) дали сервітут (Самопоміч голосувала і виступала проти) на 6 сотих землі неподалік ставу. Дали для «проходу і проїзду», хоча мова про зелену зону великої площі… Це питання вдруге чи втретє виносили на сесію і постійно не набирало достатню кількість «ЗА», а тут бах і 28 голосів підтримки. Чи просто так?
Не продовжили оренду на велицезну ділянку (зелену зону) біля «Прогресу», адже виділення там землі суперечило Генплану, а місцеві люди хочуть сквер.
Зняли з порядку денного частину питань, які стосуються приватизації комунального майна. Одне з них — викуп приміщення площею більше 500 метрів, яке покупець орендує лише з середини 2015 року…”, — кінець цитати.
Коментарі вимкнені.