Чи повернуть надбавки освітянам?

Освітяни із Лановеччини, Бережанщини, Козівського, Підволочиського і Тернопільського районів уже з вересня залишилися без виплат за престижність учительської роботи, а це 20 відсотків до зарплати – немала частина сімейного бюджету педагога. Як відомо, у березні 2014 року Кабмін своєю постановою змінив розмір надбавок педагогічним працівникам.

«Це великі гроші для нас. Оскільки наші зарплати малі, а ціни піднімають і тарифи на комунальні послуги теж піднімають», – зазначає вчитель Бережанської спецшколи І ступеня Леся Прийдун.

Освітяни, в свою чергу, шукають підтримки у Верховній Раді, каже голова Тернопільської обласної ради профспілок Андрій Присяжний. На законодавчому рівні у Києві їхні права відстоює наш народний депутат від Тернопільщини Олексій Кайда.

«Ми отримуємо підтримку і в деяких народних депутатів. Ще у серпні Олексій Кайда вніс законодавчу ініціативу, якою Верховна Рада намагається скасувати постанови Кабміну про зміну надбавок вчителям і бібліотекарям. Цей документ вже пройшов обговорення в профільному комітеті і отримав підтримку. Тому є надія, що доплату педагогам повернуть», – наголосив Андрій Присяжний.

 

-1 thoughts on “Чи повернуть надбавки освітянам?

  • 12:06 | 3.10.2014 о 12:06
    Permalink

    освіті – гідне фінансування!

  • 14:38 | 3.10.2014 о 14:38
    Permalink

    Куди дивиться міністр освіти??? Чому він не подав у відставку, як тільки Кабмін видав таку Постанову??? На мій погляд він кинув усіх освітян заради крісла… Лікарі і вчителі найменшеоплачуємі фахівці, у яких заробітна плата плата нижче середньої в Ураїні. Починають дивувати рішення, які приймаються деякими “керівниками” щодо відпусток без збереження заробітної плати… Адже це значить дітей не відправляти у школу, а пацієнтам за словами Висоцького “если хилый сразу в гроб”. Невже у нас усе залишилось, як і було. Влада йде по найменшому шляху опору. Вона тисне на простих громадян. А сама жирує. Де реформи???

Коментарі вимкнені.