Депутатська комісія радить призупинити всі роботи пов’язані з будівництвом, підготовкою, запуском чи експлуатацією котелень на альтернативних видах палива

Після більше як місяць роботи по розгляду та вивченню скарг тернополян пов’язаних з встановленням на частині котелень міста котлів на альтернативних видах палива профільна депутатська комісія з питань ЖКГ одностайно прийняла проміжні рішення. Про це повідомляє голова комісії Іван Сороколіт.

Комісія рекомендує:
1. Виконавчому комітету та КП «Тернопільміськтеплокомуненерго» призупинити усі роботи пов’язані з будівництвом, підготовкою, запуском чи експлуатацією котелень на альтернативних видах палива і розпочинати їх лише після позитивних результатів місцевих громадських слухань, позитивних висновків екологічної експертизи, одержання усіх необхідних дозволів та окремого рішення міської ради по кожній з таких котелень.
2. Виконавчим органам влади провести по кожній з котелень завчасно анонсовані громадські слухання з залученням депутатів.

P.S. Кінцеві висновки комісія надасть після завершення екологічної експертизи котелень, а також одержання усіх необхідних дозволів (на викиди та ін.) та завершення перевірок контролюючих органів.

Коментарі вимкнені.