Дівчина з Тернопільщини перевершила рекорд Олі Коробки

У м. Миколаїв з 03 по 07 липня 2013 року проходив чемпіонат України з важкої атлетики серед кадетів 1996-97 років народження. Тернопільщину на цих змаганнях представляли учениці Скалатської дитячо-юнацької спортивної  школи «Колос» Підволочиського району майстри спорту України з важкої атлетики, члени збірної команди України Софія Зенченко та Ірина Барановська.

Відмінно виступили наші дівчата на цих змаганнях. У ваговій категорії  63 кг  Софія Зенченко посіла перше місце з загальною сумою 208 кг. У ривку Софія показала результат 90 кг, у поштовху 118 кг, це  результат на 3 кг вище нормативу майстра спорту України міжнародного класу, а також встановила при цьому 3 рекорди України.

Ірина Барановська  також стала чемпіонкою України у ваговій категорії +69 кг. У ривку показала результат  95 кг, у  поштовху 130 кг, загальна сума 225кг. Ірина встановила у поштовху 2 рекорди України, який свого часу належав Ользі Коробці.

Тернопільщина посіла друге загальнокомандне місце у змаганнях серед дівчат. Тренуються дівчата у тренера-викладача з важкої атлетики Скалатьської ДЮСШ «Колос» Віктора Михайловича Симіва.

http://galsports.com

Коментарі вимкнені.