До кого треба звертатися, якщо ви хочете прибрати своє місто в межах Тернопілля

100 міст України вже готові вийти на прибирання свого міста та селища в рамках проекту «Зробимо Україну чистою-2013». Це буде так-званий величезний флеш-моб, каже волонтер акції Ольга Люпа, пише прес-клуб.

20 квітня цього року кожен бажаючий повинен вийти та прибрати свій населений пункт. До акції організатори планують залучити 200 міст та 100000 учасників. Нагадаємо, що ініціатива «Зробимо Україну чистою!» об’єднує людей, які хочуть звільнити парки та вулиці від сміття. Це частина всесвітнього руху «Let’s do it world!», що виник 2008 року в Естонії і в якому зараз бере участь більше 7 мільйонів чоловік у 96 країнах світу. «Кожен, хто хоч раз добровільно прибирав парк, вже ніколи не кине навіть недопалок повз урну. Більшість друзів такої людини теж перестануть смітити в її присутності. Так поступово — від людини до людини — країна стає чистішою», – переконана Ольга Люпа.

Долучитися до прибирання та додати своє місто до мапи «Зробимо Україну чистою!» може кожен. Для цього потрібно зареєструватися. А 20 квітня отримати інвентар і зробити місто чи село чистішими.

Щоб організувати прибирання в своєму населеному пункті необхідно заповнити форму на головній сторінці сайту.

Координатором Тернопільської області є голова громадської організації «Файне місто» Рустам Ергешов. Для участі в акції «Зроби Україну чистою» в Бережанах потрібно звертатися до Алли Соколовської, в Заліщиках – до Романа Білокінського, а у Бучачі – до Мирослава Ліщинського. Цього року така акція відбудеться уже втретє. До попередніх двох національних прибирань долучилося більше 70 000 людей!

Цей проект є громадською ініціативою, мета якої – покращити якість життя простими діями. «Ми не схвалюємо вчинки тих, хто смітить у парках та на вулицях, але на цьому не зупиняємось. Ми готові власноруч зробити нашу країну чистішою, і вже довели це!», – стверджують організатори акції.

Коментарі вимкнені.