Дитячий табір “Зореструс” дарує три путівки за найкращий малюнок

Літній дитячий табір «Зореструс» дарує 3 путівки переможцям конкурсу дитячого малюнку!

Умови конкурсу:

У конкурсі можуть брати участь малюнки дітей від 7 до 14 років.
Тема малюнку: символ раси, до якої хоче потрапити маленький учасник (Раса Вогню, Води, Землі, Повітря).
Приймаються тільки власні малюнки дітей (не з інтернету, не намальовані батьками). У конкурсі може брати участь 1 малюнок від 1 дитини (Відправлені твори візьмуть участь у голосуванні тільки після модерації).
Переможців буде визначено шляхом інтернет голосування (кількістю «лайків» в соцмережах). Усі малюнки виставлятимуться паралельно у Фейсбуці, Вконтакті, Однокласниках, тому голосувати буде зручно будь де.
Основна умова зарахування голосу – реєстрація в группі «Зореструсу» в тій соцмережі, де голосуючий забажає поставити лайк під конкурсною роботою.
Голосування проходитиме з 14 по 25 червня включно.
Малюнки, відправлені після 26го червня будуть приймати участь у голосуванні до наступного заїзду.
Як потрапити на конкурс?
Створюємо в малюнок в будь-якій графічній програмі або скануємо готовий паперовий малюнок і надсилаємо на електронну адресу big_elephant@ukr.net . Вказуємо П.І.Б. дитини,вік, назву роботи (вказуємо расу), контактний телефон (телефон вказуємо максимально уважно, у разі перемоги він буде потрібен для подальшого отримання винагороди). Після закінчення голосування малюнки будуть розміщені на сайті відповідно до кількості набраних голосів.
Три переможці вирушать до табору 28 червня, тому остаточні підсумки конкурсу ми опублікуємо в групах і на сайті Зореструсу 26 червня.
Поспішайте, маленькі художники, часу залишилось зовсім небагато!

Коментарі вимкнені.