Які помилки фестивалю “Ї” визнав Мариновський

Минулих вихідних в Тернополя прогримів мистецький фестиваль “Ї”. Суміш кіно, музики, фотографії, графіки та літератури була такою їдкою, що до Тернополя з’їхалися фестивальники чи не з усієї країни: з Києва, Львова, Чернівців та Івано-Франківська. 

Загалом до фестивалю долучилось більше 1000 учасників. За словами організаторів, на таку велику кількість людей навіть не сподівались, тому були проблеми із вентиляцією, оскільки відвідувачів прийшло набагато більше, ніж може розмістити приміщення РК “Максим”.

Як розповів голова організації “Файне місто” Василь Томчишин, за статистикою цільова аудиторія фестивалю “Ї” це молодь від 17 до 27 років.

Як розповів директор розважального комплексу, який приймав перший творчий фестиваль у Тернополі, Максим Мариновський, все пройшло чудово. Щоправда, програму слід було розробити інакше і проводити різні заходи паралельно у інших місцях закладу. Підсумовуючи Максим Мариновський сказав, що помилки визнає і готовий надалі тішити тернополян цікавими заходами та проектами, які зовсім скоро стартуватимуть у Тернополі.

Було повідомлено, що наступного року фестиваль “Ї” таки знову відбудеться. Поки кажуть, що  він буде масштабнішим і пройде у стінах “Максиму”.  Можливо запросять не тільки письменників та музикантів, але й режисерів. Також є ідеї провести кілька заходів надворі біля озера.

ДОБА

Коментарі вимкнені.